Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam 1 pytanie ******

O ile wcześniej rezxerwowaliście salę na komunię św. ?

Polecane posty

Gość mam 1 pytanie ******

Jak wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nas w tym roku czeka komunia jak tylko katechetka poda date ide zarezerwowac,miala podac przy koncu roku szkol ale nie podala i obiecala ze na pocz tego rok szkol poda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z rodzinką dobrze na zdjeciach
2 lata wczesniej:-( Boże jakie te mamuśki teraz debilne!! płącą jak za wesele, zapraszają całą rodzinę zeby tylko wyłudzić jak najwięcej. Smiech na sali!! Dziecko juz zupelnie nie wie po co rpzystepuje do komuni!! trzeba byuc debilem zeby robic takie przyjecia jak weselne w restauracjach!!przyecie kounijne rob sie w domu, zaprasza tylko chrzesnych dziadków i najblizsze ciotkii wyujków a jak nie chce ci sie gotyowac to opłacasz sobie pania i masz wszytsko zrobione za 300 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1 pytanie ******
z rodzinką dobrze na zdjeciach ----Wiesz co ? Wybacz ale p-i-e-r-d-o-l-i-s-z jak potłuczona :o Nie znasz sytuacji a oceniasz???? Tak się składa że lubię i umie gotować.Chrzest robiłam w domu bo miałam gdzie pomieścić gości.A teraz max.pomieszczę przy stole 6 osób. Zresztą nawet gdybym miała pałac to nie masz prawa oceniac innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pierdolisz jak potluczona ,kurcze co za frajda stac przy garach w dodatku mam male dziecko,pracuje i jeszcze bede popierdzielac w kuchni nie moj syn mial chrzciny w domu niby nie bylo duzo ludzi moze z 12 osob to i tak bylo co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wole zaplacic pare groszy i miec spokj , i kurcze to nie wiadomo jaka restauracja ale fajna knajpka w okolicy .ludzie to chyba za zdrosni sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 1 pytanie ******
Olga.m ---Dokładnie :) Dziwnie myślenie niektórych :o Ja nie zamierzam robić fety na 70 osób,z muzyką i tańcami jak niektórzy tylko zjeść spokojnie obiad z najbliższymi. Ps. Ja miałam chrzciny na 20 osób NAJBLIŻSI - my,nasi rodzice,rodzeństwo(bez partnerów) i chrzestni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakinsns
u nas to tak z 2 lata wczesniej trzeba rezerwowac -ale dzis w wiadomosciach podawali ze za 1 zl mozna wynajac stadion narodowy (nie wiem jak z rezerwacja ,bo za takie smieszne pieniadze to pewno z 10 lat wczesniej trzeba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My pół roku wcześniej. Udało nam się wstrzelić w termin w lokalu Perła w Bydgoszczy :) Mają bardzo ładną salę, dzieci będą mialy gdzie biegać i się bawić :) Same zobaczcie http://www.imprezy-perla.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
My rezerwowaliśmy sale rok przed komunią.Warto było, super obsługa, piękna sala i teren.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piec lat wczesniej a i tak nie bylo wyboru bo wszystko zajete. Teraz corka ma trzy lata i tez juz pozajmowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No,najlepiej już w ciąży ,a najpóźniej tuż po urodzeniu :D Nie zapomnijcie gościom policzyć "za talerzyk"; w końcu taka inwestycja też powinna się zwrócić,a i zarobić nic zdrożnego na komunii dziecka,prawda? Wszak księża zarabiają na takich rzeczach,to dlaczego nie wzorować się na najświętszych z świętych? ;) Prezenty za mniej niż 500 zł uznawać za chłam i obgadać obowiązkowo darczyńców do wszystkich w rodzinie i wśród znajomych.. Kieckę najlepiej qrwa z jedwabiu i karocę pod samą restaurację,obowiązkowo musi być ekskluzywna,a i potrawy powinny być wyszukane i na poziomie,kto się tam będzie przejmował smakami dziecka,czyli osoby,dla któej de facto jest to uroczystość.. Pogięło was totalnie. :/ W tym wypadku cieszę się,że jestem ateistką- nie mam problemu z takimi szopkami typu chrzest,komunia, nic nie muszę, nic mnie nie stresuje,a i dziecko zadowolone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy komunie dziecka w Pałacu Akropol http://akropol.lublin.pl/ a rezerwowaliśmy z rocznym wyprzedzeniem nie wiem jak w innych miejscowościach, ale ogólnie ciężko u nas było z terminami więc raczej trzeba się wcześniej nad tym zastanawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamusie polecicie jakis dobry zespół na komunie? Albo dj ewentualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok wczesniej zamówiliśmy w Łubinowym Wzgórzu, bardzo tam chcieliśmy, bo jest bajecznie i dla dzieciaków raj, bo resort przygotowany też z myślą o dzieciach, nie wiem jak teraz z terminami u nich ale zawsze warto napisac czy zadzwonić, http://lubinowe.pl/uroczystosci-wesela-naleczow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja zarezerwowałam 3 miesiące wcześniej i znalazłam lokal na https://chrzcinyikomunie.pl i w wyszła bardzo dobrze nie mieliśmy żadnego problemu z rezerwacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukasz lokalu na chrzciny lub komunie ? sprawdź tutaj  https://chrzcinyikomunie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Bardzo ładna jest restauracja Okrasa w centrum Wrocławia. My rezerwowaliśmy jakiś 3 miesiące wcześniej. Sala jest naprawdę przestronna i wygodna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Na dwa lata przed, z tym że ja miałam na przyjęciu komunijnym 110 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×