Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Ja dziś mam czas pisać a tu co? Hmmm złośliwość rzeczy martwych, ale dziewczyny przyjmijcie ze dziś wszystko nazwała więc.... Wasze testy tez sie pomyliły : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam czas pisać a tu co? Hmmm złośliwość rzeczy martwych, ale dziewczyny przyjmijcie ze dziś wszystko nazwała więc.... Wasze testy tez sie pomyliły : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam czas pisać a tu co? Hmmm złośliwość rzeczy martwych, ale dziewczyny przyjmijcie ze dziś wszystko nazwała więc.... Wasze testy tez sie pomyliły : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka październikowa ;) mam pytanie czy ty nadal używasz tych testów owulacyjnych co kiedyś z allegro ? wysłała byś mi link do tych o czułości 10 z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki!Ja siedze w pracy,ledwo co zdazylam na 12,do drugiej w nocy salatke kroilam..dzisiaj mam 32 d.c @ nadal nie przyszla,ale.czuje ze nadchodzi brzuch mnie pobolewa i od 3 dni.swedza mnie piersi,okropienstwo.Wiec sie nic nie przejmujcie kochane, jak bym zrobila test to tez by byla u mnie jedna krecha takze oszczedze sobie tego.A pomecze jeszcze Wrzesniowa:)Jakie mialas objawy ciazowe po terminie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka październikowa ;) tam pisze że one są o czułości 20mIU/MI a ciążowe 10mIU/MI zgadza się ? Majeczka ręce opadają rób ten test ja cię proszę :) Ja nadal nie mam @ ale test pokazuję | kreske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... Ja już odczuwam nadchodzące dni płodne... Czy wy też tak macie że troche się czujecie jakby miał nadejść okres? Boli Mnie zawsze w krzyży, jest mi niedobrze, przy jajnikach coś bulgocze... nie wspomne że wpierdzielam jak szalona :) a wg kalendarzyka to dopiero za 3 dni mają nadejść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dni płonę wyczuwam tak ze widzę w moim mężu niezwykle interesujący obiekt seksualny, biedny sie czasem skarży ze traktuje go jak rzecz wtedy ale co jaroszewicz jak mi sie wtedy na mizianie zbiera i nie ma zmiluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no tak to nie mam :) zeby przez całe te dni płodne 3-5 dni widzieć w facecie obiekt pożądania....Mnie na owulke to cycki zawsze tak bolą, że szok... po owulce mam 4 dni spokoju i od nowa bolą... i juz wiem że wtedy przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oprocz tego piersi mam pelniejsze jak by urosly,i teraz patrze ze na jednym sutku mam fioletowe zylki,ale tylko na jednym.Sama nie wiem,testu nie robie narazie ostatni tez @ mi sie spoznil 5 dni,poczekam do pon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×