Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Majka ale nie jesteś przeziębiona ani nic? Mi ostatnio obsunęła się o 5 dni i okazało się że choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutututututututkkkkkaa
Majka ale ty jesteś dziecinnna - zrób sobie test a nie wymyślasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu wykonałabym po prostu test - wiem że to przykre- ale im dłużej będziesz zwlekać tym większe będzie rozczarowanie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zrobic kolejny test jest strach :-) lepiej jest żyć marzeniami hihihih......jak jutro dostane @@@@@ to też zakupuję te testy - a co !!!! od razu z 20!!! p.s. czy ktoras slyszala / stosowała zioła ojca Sroki ?? Znalazlam na Allegro - co o tym sadzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach strachem- ale czasami robieniem sobie nadziei - to tylko sie pogarsza to wszystko- wiem bo co miesiąc to przeżywam :/ ale robie tylko jeden test, zazwyczaj na dzień przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz z tymi ziołami to powiem tak.... jeśli jest ok wszystko... to może i mogą pomóc... ale jesli coś jest nie tak to same zioła chyba nie wystarczą... Jak byłam mała to często chorowałam ... wybrałam setki leków i nic... kaszel i przeziębienia dalej.... ale ktos kazał mi jechać do właśnie ojców zakonników którzy leczą za pomocą ziół dostałam jakiś napar i jak ręką odjęło wszystkie choróbska poszły... wiec troche jestem na tak troche na nie.... ale o konkretnie ojcu Sroce nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Frejzunia - ja robiłam wczoraj test - weszedl negatywny........ale moze??? a jak nie to bede żłopać te zielsko.............czy jest ktoś zdrowy??? hmmmmm cykle mam regularne (a tfu tfu nie zapeszac) jak bum tralalalala, mąż zdrowy.....wiec tylko sie "przytulac" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to już nie wiem :( im bliżej dni płodnych to tym bardziej zaczynam mieć to cholerne nastawienie że przeciez i tak sie nie uda :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnoscia nie jestem w ciazy :). Ale Wam kibicuje :). Walne nalewke w przyszlym miechu :). Progesteron ponad norme 33,5 (do 20). Estradiol 195 (do 214). Prolaktyny nie ma - zabrakło odcznnikow i bedzie w przyszlym tygodniu. beta hcg 0.00 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk, no mówiłam, że nie moja kolejka :). Frejzunia - to właśnie napisałam, walne "na-lewke" w przyszłym miesiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooo lew lepszy znaczek ;-) walnij sobie na-lewkę z ziółek ;-) aja lece do "superfarmu" po kolejny test - tylko pojade do innego bo w moim to juz jak na kosmite sie gapia (alno desperatke) ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludźmi się nie przejmuj - taka mentalność wścibska naszego narodu ( nie ubliżając nikomu) ale taka prawda wzrok kasjerek czy przy kupowaniu prezerwatyw - czy testów owulacyjnych- czy testów ciążowych jest zawsze taki sam - oznaczający, albo wpadkę, albo prowadzenie rozwiązłego trybu życia... albo desperacje... Naprawdę to widać... bardziej chyba akceptowane jest kupowanie taniego wina, niż paczki prezerwatyw.... Ja młodo wyglądam i kupienie testu w aptece to dla mnie dramat... każdy słucha... i ten wzrok.... jakbym miała wpadke zaliczyć tuż za rogiem apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio ja właśnie zanim wystąpią u Mnie dni płodne to mam objawy ciążowe... parcie na pęcherz... czuje takie ściśnięcie w jajnikach i albo Mnie mdli że nie mogę nic zjeść... wszystko Mi śmierdzi... albo wpierniczam tyle że potem przy beknięciu aż powiem nieładnie cafa Mnie :/ no i dramat ze sprzątaniem jest... jak nienormalna wstaje w pewnym momencie od komputera i idę np okna umyć... Kiedyś myślałam - oho ciąża- ale jak zaczęłam wschłuchiwać sie w swoje cykle - to zauważyłam ze w danych dniach wszystko sie powtarza tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli wszystko jest ok ( tzn nie przeziębie się, czy nie mam jakiś większych stresów) to cykle mam 29-30 dniowe- ostatnio się zaziębiłam + uśpiłam psa - wiec przez to wszystko o 5 dni mi się przesunęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja znow wpadne z MPO do tej tabeli :), bo Smile skopiowala nie ta co trzeba :) x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×