Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Jak byśmy zaszły teraz, to dzieci urodziłyby się pod znakiem Raka (jak obiecałam, powiedziałabym Małżowi "Kochanie, mam Raka") a skoro nie będą Raki, to czekamy na-LEWKI :) (następny znak zodiaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie taki jak zwykle przed @ :(. Mam tylko nadzieję, że to nie torbiel :(. Dobranoc :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajecie :D tak Was podczytuje od kilku dni : ) dzisiaj moj termin nastał :) poki co @ sike nie rozkręcił mam narazie brązowe brudzenie .. zobaczymy co dalej ale tak jak pisalam wczesniej czuje ze nici z tego cyklu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny - toście się rozpisały, szczególnie Wrześniowa ;). U mnie na wykresie panoramy Tatr ciąg dalszy, dziś znów 0,2 do góry. http://ovufriend.pl/graph/7b84b11978021f6f4162369aadc320a2 Chyba faktycznie się przeziębiłam, bo i ciężko mi oddychać nosem, chociaż kataru nie mam. Ale zmęczenie, osłabienie, trudności z oddychaniem, temp w górze świadczą o tym, że nie wszystko jest w porządku. Szczególnie, że pod wieczór temp spada, więc organizm jest osłabiony. Ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a test o czulości 10 ile dni przed @ może wykazać ciąże? i czy dostane go w aptece, bo jak do tej pory to wsztslkie mialam 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Firanka październikowa
czesc... niech to szlak ja dostalam plamien.... juz dzisiaj termometr czerwony wyciągnelam :( tak wiec juz dzisiaj z podpaską siedze 😭 i czekam az sie bedzie rozkrecal @... Wiec pewnie od dzisiaj musze liczyc nowy cykl, chociaz powinnam dostac jutro @...pewnie przez castagnusa dostalam dzien wczesniej :O ojojoj do dupy ze mnie Firanka październikowa, zmieniam na stary nick..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hana w niektórych aptekach kupisz 10... ale najlepiej w Tesco są 10 i to po ok. 5 zl, wiec bardzo tanio. Te co Wrzesniowa polecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i podobno juz 6 dni po zagniezdzeniu, czyli ze 3, 2 dni przed @ mogą wykazac, ale tu nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj bez jaj, ty musisz ochronić honor czarodziejskiego topicku, musisz byc w ciązy, moze ta temp nie na darmo Ci podskoczyla. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zła jestem, obiecuje sobie ze teraz juz nie bede sie nakrecala i testowala ileś dni przed @... no moze tylko ze dwa dni przed... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was wszystkich. Od kilku dni was czytam powiem ze mila jest tu afmosfera. Moge sie do was dolaczyc? Jestem z woj mazowieckiego mam 24 lata i tez zaczynam swoj 1 cykl staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was wszystkich. Od kilku dni was czytam powiem ze mila jest tu afmosfera. Moge sie do was dolaczyc? Jestem z woj mazowieckiego mam 24 lata i tez zaczynam swoj 1 cykl staran. Mam nieregularne cykle :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pająk, wierszyk dla Ciebie " w listopadzie nie polegnę i na-lewkę sobie jeb*nę" :D. Hana - mi test 10 pokazał ciążę 2 dni przed @, Wrześniowej 10d po owulacji po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej witam was wszystkich. Od kilku dni was czytam powiem ze mila jest tu afmosfera. Moge sie do was dolaczyc? Jestem z woj mazowieckiego mam 24 lata i tez zaczynam swoj 1 cykl staran. Mam nieregularne cykle :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marula, miło Cię powiać, dopisz się proszę :). x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... .........fasolinka KMSU..................22........19.09..................6. ...............17.10 joannaasiajoanna...27........19.09...................1... ............19.10 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ...............21.10 kasiula86.............26........22.09...................2 .............20-22.10 Firankaa..............28........22.09...................2 ..............22.10 mama6latki .........24........26.09...................1...........ok.22 .10 hana..................26........25.09................... 1...............24.10 Truj...................28........24.09.................. 4. .............25.10 aneczka28aneczka..28........28.09...................2.... ...........26.10 klementynka.........28........03.10...................6.. .............28.10 rybalopika............29........29.09...................2 ...............30.10 Malinowa_82.........30........06.10...................2.. .............03.11 smile .................28........07.10....................1....... ........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 ...............08.11 Staraczkaa...........20.........26.08...................1 ...................? ambaje83.............29........03.09..................16. ..................? 2x20...................40..........???................... ..??...................? Majka88...............24.......19.10..................4.. ....................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm 24 lata , 19.09.12 @ , 1 cykl staran. nastepna @ nie wiem ciezko mi stwierdzic raz 26.06, 30.07 no i ostatnio 19.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Słupek i Joasia? Bo Ala miała przynajmniej tyle przyzwoitości, żeb zameldować co u niej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszę Cię w takim razie na końcu Marta. Byłaś może u gina przedyskutować problem tak nieregularnych @, albo badałaś się na własną rękę? x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08..................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08..................1... .........fasolinka KMSU..................22........19.09..................6. ...............17.10 joannaasiajoanna...27........19.09...................1... ............19.10 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ...............21.10 kasiula86.............26........22.09...................2 .............20-22.10 Firankaa..............28........22.09...................2 ..............22.10 mama6latki .........24........26.09...................1...........ok.22 .10 hana..................26........25.09................... 1...............24.10 Truj...................28........24.09.................. 4. .............25.10 aneczka28aneczka..28........28.09...................2.... ...........26.10 klementynka.........28........03.10...................6.. .............28.10 rybalopika............29........29.09...................2 ...............30.10 Malinowa_82.........30........06.10...................2.. .............03.11 smile .................28........07.10....................1....... ........07.11 Frezjunia.............25........09.10...................2 ...............08.11 Staraczkaa...........20.........26.08...................1 ...................? ambaje83.............29........03.09..................16. ..................? 2x20...................40..........???................... ..??...................? Majka88...............24.......19.10..................4.. ....................? martulka87............24.......19.10..................1......................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki mam do was pytanko... Z mezem byly przytulanka 29-30.09, 6-7.10.12,15.10. z tego od 07.10 do dzis mam sluz a od ostatniego przytulania 15.10 boli mi brzuch a piersi wogole mnie niebola jak myslicie jest szansa jakas na ciaze? Kurcze znowu pewnie sid wkrecam dodsm ze zawsze przed okresem jestem obolala o piersiach wogole nie mowie. Nigdy nie bralam antytylko zawsze stosunek przerywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi niereg to zawsze tak mialam bralam wxzesniej wiesiolek i powiem wam ze wiesiolek wyregulowal cykle mi ale nie wiedzac o tym ze soe bierze do polowy cyklu. Sorki za bledy pisze z tel jestem w pracy. Wlasnie ide do gin-endokr.mam nadzieje ze da mi na skierowanie na prolaktyne i na tarczyce musze sie zbadac a wizyte mam w srode. A dzis mi mija 32 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj, niech no odpalę Magiczną Kulę :D. A tak poważnie - szansa na ciążę jest zawsze przy seksie bez zabezpieczenia, ale tak naprawdę na zapłodnienie musi się wiele czynników złożyć. Obserwujesz śluz, szyjkę czy notujesz temperatury? Cokolwiek, co dałoby Ci podstawy do określenia kiedy mogły wypaść dni płodne i czy w ogóle występują? Ja Cię nie chcę martwić, ale panuje przekonanie, że przy tak długich cyklach zazwyczaj są problemy z owulacją. Jeszcze raz zapytam - byłaś u gina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..interesujące, bo wiedziałam, że wiesiołek wpływa na śluz, nic mi nie wiadomo o jego wpływie na regularność @. Zapytaj jeszcze lakarki o badania esradiolu, FSH i LH oraz prolaktyny i zrób je w 3 dc - to pozwoli stwierdzić, czy organizm w ogóle do owulacji się przygotowuje. Dobra decyzja z tym lekarzem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie juz kurwica bierze z tym lezeniem wczoraj sie podniecilam chodzeniem to i.za sprzatanie.lekkie.sie.wzielam.chyba.padlo mi na mozg ;) oczywiscie po.wysilku pojawil.sie od razu rzadki brazowy sluz.potem takie sluzowe gluty lekko zabarwione na brazowo. dzisiaj od lezenia znowu bialy sluz jest. Matko ja.zwariuje zobaczycie!!! Jezzcze mnie nie pocieszacie.zadna nie chce.raka a ja pisze z wami jako jakas desperatka.bo.veg laura i gagkan.odzywaja.sie.od swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie bede sie wypowiadala o objawach, bo ja je wszystkie teraz mialam, kochalam sie codziennie w plodne dni, jak glupia lezelam po sekscie z nogami w górze, spalam z nasieniem, pomimo tego ze chcialo mi sie siku nie szlam, by nic nie wyplynelo. Uzywalam zelu wspomagającego zaplodnienie, bralam wiesiolka, castagnusa, mąz salfazin... i co? i wielkie gówienko z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze ostatnio obserwuje sluz ale mierzenie temp to nie ma takiej opcji ze wzgledu na zbyt wczesne wstawanie do pracy. Z 1,5 temu mialam zrobipna cytologie mialam bakterie w srodku wyleczylam sie globulkami i bylo ok. Raz bylam z bolami jajnikow ostatnio i @ mi sie spozniala to jak zwykle luteina. Wszedzie faszeruja i zawsze na luteinie jezdzilam odkad pamietam. A bolesne @ mam ze nie jestem stanie usiedziec w pracy w pogotowiu musi byc ketonal bo inaczej nie wytrzymuje z bolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×