Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

czesc, ale sie od rana rozpisałyście. w aptece mozna kupic test o czulości 10 nazywa sie eco pink test czy jakos tak. firanka tobie to jest pewnie lewek pisany a nie raczek :) woli sie urodzic po zakonczeniu szkoly zeby w przyszlosci mogl imprezy urodzinowo wakacyjne robic :D wrzesniowa ja ci z jednej strony wspolczuje tego lezaenia a z drugiej tez bym sobie tak polezala caly dzien a tu nic z tego rano o 5 do pracy musze wstawac, w sobote i niedziele konmi sie zajmuje wiec tez 6-7 pobudka (przynajmniej to dobre ze zima i o 4 jest ciemno bo w wakacje o 4 wstawalam) małż dzis w pracy wiec zapowiada sie spokojny dzien , alez on mnie wczoraj wkurzał juz dawno nie widzialam takiego lenia jak on zlapał, co mnu nie przeszkadzało łazic za mna i mowic ze to mam zrobic czy tamto , a sam siedzial i nic nie robił dosłownie nic. to tyle jesli chodzi o zale na tego mojego kocura. moze ma talent do robienia slicznych małych kotków, oby nie parki, chociaz wszyscy mi ja przewiduja. ehhh zycie z pietnem blizniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bosko nam idzie..."bożej" nawet ;)... wszystkie chcą nalewki :)? x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka KMSU...................22........19.09.................6. ...............17.10 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................21.10 kasiula86.............26........22.09..................2.............20-22.10 Firankaa..............28........22.09..................2 ................22.10 mama6latki ..........24........26.09..................1............ok.22 .10 hana...................26........25.09..................1.................24.10 Truj....................28........24.09................. 4.................25.10 aneczka28............28........28.09..................2..... ...........26.10 klementynka..........28........03.10..................6... .............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2. ...............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile ..................28.........07.10..................1........ ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 Staraczkaa...........20.........26.08..................1 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16. ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4.. ................? martulka87...........24.........19.10..................1.. .................? joannaasiajoanna....27.........21.10..................2... ................? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana tak wytrzymam. Ostnio mialam cykl 52 i tez pow sobie ze zaczekam. Szkoda mi nerwow i wkrecania tego. Staram sie myslec optymistycznie co mma byc to bedzie. Chociaz dzis mija 32dc a bol podbrzusza nie daje mi spokoju. Zero bolu piersi. I zle istatnio sie czuje mdlosci mnie zbiera rano o 4 zjadlam sniadanie przed praca to zoladek mi tak rozbolsl tak jakbym miala wrzody okropne uczucie. pewnie zaczyna sie wkrecanie ehhh :( :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz pewnie bede musiala sie przestawic w tabelce na sam koniuszek... ale jeszcze dzisiaj sie wstrzymam i zobacze czy mam plamienia czy juz normalną @ i moge zacząc liczyc nowy cykl od dzisiaj czy jednak od jutra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firaneczko ja bym liczyla od tego momentu kiedy dostaniesz krawienie. A wogole robilas test ? mi cos swieci na zagniezdzenie sie zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martulka To wcale nie musi być wkręcanie, chociaż wiem, że jak się bardzo chce to i bardzo łatwo sobie wkręcić coś, ale wydaje mi się, że da się odróżnić prawdziwy ból od wkręcania... Ja chce raczka jeszcze raczka heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, jak podasz datę następnej @, to znajdę dla Ciebie miejsce gdzieś w środku tabeli :classic_cool: :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martulka o nie, nie bede sie juz teraz wkręcac :), to nie mozliwe. Robilam kilka testów.. pozatym na zagniezdzenie juz za pozno, jutro powinnam dostac @.... wiec albo cykl mi sie tym razem skrócil o 1 dzien, albo dzisiaj będa plamienia, a jutro normalnie przyplynie małpa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała trafic w raczka, wtedy bym mogła wrócic do poracy po wakacjach, troche w innych godzinach gdyby mi sie udało teafic z urodzeniem na poczatek lipca to we wrzesniu bym mogła wrócic oczywiscie z dzidzia pod pachą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja tez chce sie teraz zaciazyc i w lipcu urodzic ale to nie takie proste. Takie zycie...i mam swiadomosc ze dluga droga do tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj tak po znajomości mnie gdzies wciśniesz ;) hehe. Poczekam jeszcze kilka godzin czy sie dzisiaj @ rozwinie, czy jutro :). Wole jutro, by chociaz moje cykle zostaly w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten pazdziernik jakis dziwny jest ;) firanka no to tak medycznie.stostunki.seksualne byly jednorazowe i tylko 2 razy raz przed domniemana owulacja bodajze.3-4dni.przed i.raz w dniu owulacji lub 1 dzien po bo kalendarz mowi co innego i sluz co innego takze owulka.byla albo.12albo 13.09 zadnych zabiegow.nie robilam nie jadlam lekow i nie czekalam az nasienie.sie wchlonie. Natura przeciez.wie.ze nasienie.wyplywa i.ze po.wszystkim sie wstaje przykladowo.to pewnie czesc plemnikow.od.razu.wchodzi.do.szyjki. no bo.inaczej to by byla dobra metoda antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka ty bierzesz castagnus? I jakie masz zdanie na ten temat? myslalam tez zakypic tego cast. Ale wole lepiej sie zbadac zeby nie pochrzanic jeszcze bardziej cykle. I nie powiem coraz bardziej mnie korci cast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiscie myslalam.ze nie zajde i mialam.zal.do mojego meza ze tylko byly te 2 razy tak.rozbiegle czasowo szczegolnie tuz przed owulacja ale.nie.mielismy zbytnio.czasu.wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hana ja tez biore kwas fol od 11.08 Wrzesniowa szczesciara z ciebie. denerwowalo mi ze lezac po stosunku nic nie lecialo a jak wstalam to sperma wyleciala no to pow ze zloscia do siebieaha juz sie zaciazylam... Ale masz calkowita racje ze czesc zostaje spermy w srodku. Ciesze sie ze znalazlam topik i moge z wami gadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie ze zostaje wszystko nie jest w stanie wyplynac poza tym jak.sie lezy to.pod szyjka.jest takie wglebienie to ono.tez.trzyma sperme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, no trochę dziewczyn do testowania jeszcze zostało, jak widać :). Statystyka mówi, że któraś powinna :). chyba, że te z czołówki tabeli wykorzystały limit, albo zdrowe zaciążyły a te z problemami zostały :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka sporo czasu ale co ci zaszkodzi. Kolezanka brala rok spr ze ma owulke i tego sie zaciazyla. Aa i wiedziala ze mimo neg testu czula ze jest w ciazy. 9 testow wykorzystala. Aa jeszcze cos mi sie przypomnialo. Zdziwilo mi jedna rzecz 15.10 stosunek a na drugi dzien lezac wieczorkiem poczulam dziwne klocie jakby mocno igle ktos mi wsadzil. I czuje dyskomfort w brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotka tez myslalam zeby sie tez o tym testowac 28-29 ale ja ide 25.10 do gin ciekawe czy by cos bylo widac po 35 dniu cyklu. Cholera boli mnie pobrzysze jak na okres ale wiem ze do okresu dalekp bo zawsze przed okresrm mi pierdi bola a tu nic:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO HOLA HOLA !!! Proszę Joanne poprawic w tabeli - następna @@@@@@@@ byndzie 20 listopada :-) (oby nieeeeee....) a mam takie pytanko - bierze któraś olej z wiesiołka ???? Od kiedy mogę go zacząć stosować ?? Podobno poprawia skurcze maciciy - i nie iwem czy podpczas @@@@@ moge go wziac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore kwas foliowy 3 miesiace. Co do castagnusa to zaczelam go brac bo naczytalam sie jak to pomógl zajsc w ciąze kobitom. Jako ze jest lagodny i ziolowy na wlasną rękę go biore od miesiaca. W sumie na poczatku tylko czulam sie zle z nim. Codziennie glowa mnie bolala przez tydzien i ciąglo w brzuchu. Ale przeszlo i jest ok. No jak widac nie pomógl w tym cyklu, ale nie przestaje go brac. Moze sie uda na- lewka :) No i mi nie skrócil i nie wydluzyl cyklu, no chyba ze go jednak skrócil o 1 dzien... ale to sie okaze wieczorem, czy zostana mi dzisiaj tylko plamienia, czy jednak okres bedzie trzeba liczyc od dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanno ja biore wiesiolka i go sie wlasnie bierze od początku cyklu, czyli od krwawienia, ale tylko do owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×