Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Gość KiedysMozeSieUdaPaździernik:
gagkan śliczne maleństwo gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki alee jesrem wsciekla na meza. Wrocilam z practy czekal na mnie . Nic nie ugotiwane nie ogarniete. Musialam zrobic zakupy ugitowac obiad to zamiastm podziekiwac to sie czepial... Soalam 4h teraz normalne wtjde z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan śliczne maleństwo gratuluję :) U mnie nadal @ brak jutro 5 dzień jak nie ma @ :) ale robiłam test teraz ten z allegro za 1 zł ale negatywne sama już nie wiem czy jestem chora czy te testy mam wadliwe ale pewnie coś ze mną nie tak :( Firanka przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan śliczne maleństwo gratuluję :) U mnie nadal @ brak jutro 5 dzień jak nie ma @ :) ale robiłam test teraz ten z allegro za 1 zł ale negatywne sama już nie wiem czy jestem chora czy te testy mam wadliwe ale pewnie coś ze mną nie tak :( Firanka przykro mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiedysMozeSieUdaPażdziernik:)
gagkan śliczne maleństwo :) Firanka przykro mi :( A ja nadal nie mam @ ale robiłam teraz test ten z allegro za 1 zł ale negatywny :( więc albo test wadliwy albo coś ze mną nie tak :( ale raczej coś ze mną :( Jutro 5 dzień jak nie ma @ dziwne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
gag - do kogo podobne :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrześniowa**e
Gagkan jaki grubasek maly duzy juz ktory to byl tydzien.dokladnie.i.dzien? :) moje to wygladalo jak.pchla.w 6t6d ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy wszystkie takie pomaranczowe :O gagkan no piękne jest twoje dzieciątko :) Niech zdrowo sie rozwija w brzuszku :) KMSUP no sluchaj dopóki nie ma @ nic nie jest przesądzone. U niektórych przeciez nawet do tygodnia po terminie @ nie wychodzą takie testy. jak nie dostaniesz w najblizszym czasie moze idz na bete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martuka na pocieszenie Ci powiem ze to nie tylko twój taki. Mój tez ma taki talent :O... czasami brak słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To 8tydz i 5d. Ma 2 cm. Jak na razie to podobny do samego siebie hehe. KMSU- tak jak mówi firanka idz na betę i będzie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagkan ale one szybko rosna moje mialo.9,5mm to pewnie w 9 tyg bedzie podobna miala.dlugosc do twojego malucha :) super widziec takiego grubaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KMSUP w sumie caly dzien tak samo, wiec uznaje to za plamienia, skoro nie mam koniecznosci wogole by się przewijac... a jak podcieram sie papierem to czysty papier. Ale okropnie mnie boli brzuch wiec z pewnoscią jutro juz na maksa sie rozkreci @. No ale ok, bynajmniej moj cykl pozostaje taki jaki byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niekiedy w ciąży są plamienia nawet do 3 miesiąca może u ciebie jest tak samo ? oby :) bo kurcze ten cykl była bardzo dobrze przez ciebie zaplanowany :) i zorganizowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
firanka witaj w klubie ja teraz wyszłam z łazienki i co widzę na papierze ??? plamienia :/ czyli okres jednak dotarł :( kolejny cykl czas rozpocząć :) ojjj ciężko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagkan sliczne malenstwo ! ja moje drogie wczoraj dostalam @ jutro pojde do gin na usg dopochwowe, tylko kurcze troche sie krepuje bo jednak mam @ a ona ma mi tam zagladac... pewnie zapisze mi clo i na pewno monitoring wiec nie wiem ja kto bedzie. wczoraj bylam na panienskim wiec przepraszam ze mnie nei bylo ale za bardzo poplynelam, dopiero sie ogarnelam z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rój :)
x Nick .. .... .......Wiek......ostatnia@ .........cykl starań.....następna@ VEG....................28........26.08.................9. ...........fasolinka Laura1987............25........29.08.................2.. ..........fasolinka Wrzesniowa**........25........30.08.................1... .........fasolinka KMSU...................22........19.09.................6. ...............17.10 Alutkaaa..............28........24.09..................2 ................21.10 Firankaa..............28........22.09..................2 ................22.10 mama6latki ..........24........26.09..................1............ok.2 2 .10 hana...................26........25.09..................1... ..............24.10 Truj....................28........24.09................. 4.................25.10 aneczka28............28........28.09..................2..... ...........26.10 klementynka..........28........03.10..................6... .............28.10 rybalopika............29.........29.09..................2. ...............30.10 Malinowa_82.........30.........06.10..................2.. ..............03.11 smile .................28.........07.10..................1....... . ........07.11 Frezjunia.............25.........09.10..................2 ................08.11 kasiula86.............26.........21.10.................. 3................19.11 joannaasia...........27.........21.10..................2.... .............20.11 Staraczkaa...........20.........20.10..................2 ..................? ambaje83.............29.........03.09..................16. ................? 2x20...................40..........???................... ..??..................? Majka88...............24.........19.10..................4.. ................? martulka87...........24.........19.10..................1.. .................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli jutro się rozkręci to zaczynam brać castagnus i opearol Firanka powiedz mi te leki się bierze od okresu do owulacji to znaczy pytam o opearol i jeszcze jedno jak cykle od 2 miesięcy mam co 33 dni to od kiedy mam zacząć robić testy owulacyjne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm przyznaje 3 dni temu wypiłam ok 200ml piwa a wczesniej to hmmm 1 pazdziernika piłam bo była rocznica znaczy 1 kieliszek wina :D pali nie pale i nie paliłam (chyba ze liczy sie popalanie w liceum przez miesiać :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski z pewnoscią mi sie jutro @ rozkreci. W ciazy nie jestem bo jeszcze wczoraj test byl negatywny. Coz faktycznie bardzo o wszystko teraz zadbalismy tym wieksze jest rozczarowanie nasze. oeparol- wiesiolek bierze sie od początku cyklu do owulacji. Natomiast castagnusa codziennie na czczo 3 miesiace, potem przerwa. jak sie wazy do 60 kg to 1 tabletka na dzien, a jak powyzej 60 kg to dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×