Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firankaa

Starania czas rozpocząć - sierpień / wrzesień 2012

Polecane posty

Nie załamywać mi się tylko być dobrej myśli !! :) teraz co u was będzie? nalewka ? bo mi się już mieszają te znaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem rakiem :P i mam wrażenie że czasem specjalnie buntuje sie przeciwko gwiazdom- ale raki to fajne dzieci- spokojne bardzo ale znowu zakompleksione także jeśli ktoś jest mamą kwoką to raczek dla niej wyśniony znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o byka to chyba większość pokazuje do 20.05 a nie 22 jak tutaj jest. Wszędzie piszą inaczej wrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezjunia mam znajomego spod znaku Raka i coś w tym jest.. nie wierzy we własne siły, kompleksy też są. Tyle, że ja też często tak mam, mimo, że charakter mam wybuchowy i mówię to co myślę. Dziedziczymy charakter po rodzicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak ptrze na moich rodziców to tylko cechy wyglądu zewętrznego po nich odziedziczyłam... no i może po ojcu mroczną część jakąś tam ...sądze że to nie kwestia dziedziczenia po rodzicach... ale zapatrywanie się na nich... i dążenie do naśladowania... jakbym miała cechy charakteru odziedziczyć to prędzej po babci i chrzestnym :P heheheh ... jeju mam nadzieje że to nie oni są moimi biologicznymi rodzicami? Hehehe sorki za ten sprośny nie smaczny żart ale ostatnio tyle tego g*** leci w postaci chorych seriali... że naprawde... można już mieć wątpliwości czy bardziej pochodze od małpy czy bardziej od człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, tam. Ja uważam, że krew nie woda - nie dziedziczymy po rodzicach li tylko, bo to by było zbyt proste, przodków mamy wielu :). Mój ojciec na przykład mógłby mieć poważne wątpliwości co do swojego ojcostwa ;) (bo ja nawet fizycznie do żadnego z rodziców nie jestem podobna), gdyby nie fakt, że jestem "zdartą skórą" z jego matki :). Nawet moja mama mi opowiadała, że jak mnie pierwszy raz zobaczyła to pomyślała "O Chryste - TEŚCIOWA!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jakie miała mama twoja stosunki z tesciową - ale bezwględu na to szoku za pewne doznała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama jak się na Mnie zezłości to też mi mówi że "cała Władzia jestem" ( jej teściowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie dziewczyny podobno nasze dzieci odziedziczą geny swoich dziadków :P i jak tak patrze po swojej rodzinie to cholera coś w tym jest ! :) (daj boże żeby nie wrodziło się do teściowej :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmar większości kobiet ;). Chociaż i moja mama i ja ze swoimi teściowymi utrzymujemy poprawne kontakty. Zresztą moja córka podobna do ojca, a mój Mażł do swojej matki :D, więc ja mogę powiedzieć to samo :D - tyle, że nie od urodzenia było widać w kogo wda się Adela. Po mnie ponoć od razu było widać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie nie pomyślałam od tej strony ... jeśli doczekam się potomka... to już czuję mieszankę wybuchową moich starszych + starszy mojego partnera ... odpokutuje za wszystkie złe rzeczy ... Mama mojego partnera jest akurat ok... ale może dlatego że to nie teściowa jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inteligencja i osobowość są dziedziczne W formowaniu i pracy mózgu bierze udział prawie 20 tys. genów. Mając inteligentnych rodziców, mamy szansę być tacy sami. Genetycy dowodzą, że zakres (wskaźnik) dziedziczenia dotyczy w 70 proc. inteligencji, a w ok. 50 proc. cech osobowości zarówno dobrych, jak i złych. To samo odnosi się do wiecznego narzekania, katastroficznych wizji. Córki mam, które nie chwaliły swoich dzieci lub mówiły: „nie bierz się za to, bo i tak nie dasz rady, nie korzystają w pełni ze swej inteligencji, bo nie mają ku temu zachęty. A zatem inteligentna mama powinna zachęcać dziecko do pracy nad sobą. Ja jestem podobna do mamy i taty z wyglądu :) z każdego wzięłam coś innego, charakter też mam po nich każdy coś swojego dał niekoniecznie dobrego :D od babci też by coś się znalazło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzieś wyczytałam, że dziedziczy się do 7mego pokolenia :D, to że jakiś gen był recesywny w starciu z innym, to nie znaczy, że się gdzieś "nie przyczai" i wylezie w kolejnym pokoleniu, bo akurat będzie silniejszy niż ten, z którym mu się przyjdzie zetrzeć w kolejnej "bitwie" ;). Mam przykład moich dziadków - babcia (mama mamy) ma oczy piwne, wszystkie jej dzieci zielone (o dziwo). Pomimo tego, że moi rodzice mieli oczy zielone i niebieskie, mój brat ma piwne :) (i nie, nie jest dzieckiem listonosza :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzesniowa mówisz i masz Moja mama i tata czarne włosy ciemne oczy ciemna karnację. Rodzeństwo to samo a ja? Jasne włosy, piegi jasna karnację piwne oczy jestem wyższa od wszystkich i do nikogo nie podobna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Truj ja znam ludzi którym urodziło sie czarne dziecko oboje rodzice i dziadkowie biali . A potem sie okazało ze prababcia miała gorący romans i był dzidzius a ze urodził sie biały to nikomu sie nie przyznała wyszło 4 pokolenia pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×