Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prześcieradło

Jaki kupujecie rozmiar prześcieradła i narzuty na materac 160cm?

Polecane posty

Gość prześcieradło

180, 200cm, więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsnna
Prześcieradło z gumką na 180 cm (mam dość gruby materac). Narzut nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuuulkaaa
Zazwyczaj masz podany wymiar na prześcieradle, zazwyczaj ja kupuje prześcieradło na taki wymiar jaki mam materac bo producenci (niektorzy) przewiduja że grubość materaca to około 20 cm. Zajrzyj na www.poscielowy.pl tam sa fajne oferty przescieradel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciężko trafić.
Bo na opakowaniu podają rozmiar prześcieradeł a nie materaca, na jaki pasuje. Na dodatek często piszą 'około'. Najlepszym wyjściem byłoby przymierzanie, tak jak przy kupnie ubrań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupuje z gumką to większy, ponieważ jest o wiele lepszy, nie wystaje nam i nie rozciąga się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupuje z gumką to większy, ponieważ jest o wiele lepszy, nie wystaje nam i nie rozciąga się tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
zależy od producenta - u mnie większość prześcieradeł z gumką jest kupowana na materace o 20 cm szersze, ale na przykład prześcieradła z Ikea kupuję już szerokości podanej na opakowaniu, bo pasują dobrze nawet na bardzo gruby materac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj kupuje się taki sam rozmiar jak materaca, po podany rozmiar dotyczy powierzchni użytkowej, ale jak masz bardzo gruby ten materac, to może faktycznie potrzeba większy rozmiar. Ja zaopatruje się u nich http://www.elway.biz/ zadzwoń do nich i wytłumacz co i jak to Ci doradzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest WYPRZEDAŻ na prześcieradła na tym elway mają chyba wszytkie rozmiary i kolory ja osobiście najbardziej wolę jersey bo mają strukturę lepszą niż płótno zamówiłam u nich i przyszły naprawdę dobrej jakości dlatego też ich polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×