Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Praca Holandia

Jaką agencje pracy polecacie na wyjazd do Holandii?

Polecane posty

Gość fAkeroo
Witam,chcialbym wyjechac do holadnii w czerwcu na okres poki co 3 miesięcy a pozniej zobaczymy. Interesuje mnie wynajęcie przez samego siebie jakiegos pokoju lub mieszkania. Szukam osoby/osob chętnych. Najlepiej do pracy na magazyn. Mam 20 lat i to bedzie moj pierwszy wyjazd,wiec najlepiej jechac z kims niz samemu : ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o dobrą agencje pracy to warto zajrzeć na http://phenix-agencja.com wiele nowych ofert pracy dla Ukrainców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otto pollux jupiter do tych agencji nie jedzcie bylem i dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z otto pracowalam i tam bym znow jechal. praca była, dobre stawki, zakwaterowanie, transport. o to chodziło. nie wiem czego ludzie oczekuja, ale akurat otto spelnilo wszystkie moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko Otto. bardzo dobrze ogarniaja temat. mozna z nimi smiało jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam z Otto i sobie chwalę. pojechałam na gotowe. mieszkanie i praca ogarnięte. wynagrodzenie na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na spokojnie dostaniecie zatrudnienie z EuroKadry z dnia na dzień i to na bardzo dobrych warunkach. To jakie będą one dokładnie, głównie zależy od was, ale ogólnie - nie ma żadnych problemów z zatrudnieniem, praca jest od zaraz, na bardzo dobrych warunkach i oby tylko tak zawsze to wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowany przez Work Center
zdecydowanie nie polecam szukać pracy w holandii za pośrednictwem Work Center z Tomaszowa Lubelskiego lub opola. Owszem udało sie im mnie złapać i naciągnąć na wyjazd do Holandii na mój koszt!!!!!!!!. Po kilku tygodniach siedzenia bez pracy udało mi się tylko z tamtąd uciec bo zabrałem z polski na tyle pieniędzy że mi starczyło na przeżycie i busa powrotnego do polski!. Nie wszyscy mieli tyle szczęścia i siedzieli tam pracując tylko okazjonalnie jak holender jakiś zachorował i wskoczyli na jego miejsce na wyżywienie i mieszkanie bo firma odtrącała za lokum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukany przez Direct Baan
opinia Direct Baan w Bodegraven Holandia: ta nieuczciwa agencja pracy jest tylko przykrywka dla nielegalnego handlu narkotykami na terenie Holandii, koordynatorzy w Bodegraven to gnoje 20 letni, bez zadnego doswiadczenia zawodowego, ktorzy sprzedaja pracownikom kokaine dla kryminalisty marcina pseudo lolek, oszukuja pracownikow na wyplatach, wymyslaja jakies niezgodne z holenderskimi przepisami kary, nie wyplacaja kasy, pobieraja za wypozyczenie starych samochodow , ktore nadaja sie tylko na złom po 120 euro od głowy, nie oddaja za paliwo, oszukuja ludzi na maksa, to jest najgorsza agencja w calej Holandii, oszukuja na wszystkim, w biurze tam pracuja 2 gwiazdy Marlena i Patrycha ktore na niczym sie nie znaja i kombinuja tylko jakby cie tu oszukac. ta agencja to PATOLOGIA , robia tam tylko sami narkomani i chorzy psychicznie. Nawet tam nie idzcie do pracy bo i tak wam nie zaplaca, dno totalne.OSzusci i zlodzieje, utrzymujacy sie tylko z handlu narkotykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra, tylko nie wiem, czy wysyłają też za granicę. Pewnie tak. Ogólnie przez agencję wstawiają pracowników do naprawdę fajnych firm, tak samo jak w Polsce. Sami takiego etatu nie znajdziecie, no chyba że macie zawód i doskonale znacie język. Inaczej nic się z tego nie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid901
mogę Ci polecic Market Access, uczciwi i dobrze płacą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

do Holandii opłaca się wyjeżdżać z otto 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 minut temu, man on the moon napisał:

TAK CHYBA PO TO ŻEBY WRÓCIĆ Z DŁUGAMI

NIE JECHAĆ PRZEZ TĄ AGENCJE !!! 

BO TRAFICIE NA TAKI SYF JAKIEGO W ZYCIU NIE WIDZIELIŚCIE

JEEBANE ZŁODZIEJE REKLAMUJĄ SIE NA KAFE BO MAŁO FRAJERÓW Z POLSKI MAJĄ CHYBA

POCZYTAJCIE SOBIE OPINIE O TEJ AGENCJII

Czy wiecie, że Przemek i jego koledzy pedofile z pedofilskiego forum Lolifox.org wymieniaja się linkami do pedofilskich treści w komentarzach na youtube? Wybierają sobie filmiki gdzie jakaś młoda dziewczyna robi przykładowo unboxing szminki lub innego kosmetyku i w komentarzach wklejają linki archiwuw z materiałami pedofilskimi. Informatycy z YouTube próbują z tym walczyć, ale Przemek i jego koledzy pedofile skutecznie wymieniają się linkami. Wyobrażcie sobie traumę dziewczyny, która ma 12 lat i próbuje zainstnieć w internecie jako vloggerka. Klika w link wklejony pod jej filmem przez Przemka lub jednego z jego kolegów pedofili i oczom jej ukazuje się nagie dziecko w miłosnym akcje z jakimś starym pedofilem. To straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek_OU
Dnia 17.06.2019 o 11:59, Gość Marek napisał:

do Holandii opłaca się wyjeżdżać z otto 🙂 

Otto, najgorsza agencja wśród agencji. Jeżeli nie chcecie miec problemów, to nie pracujcie dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michało
22 godziny temu, Gość Olek_OU napisał:

Otto, najgorsza agencja wśród agencji. Jeżeli nie chcecie miec problemów, to nie pracujcie dla nich.

Byłem rok temu z OTTO i polecam dostałem spoko lokacje a ludzie na magazynie wcale nie byli tacy źli jak kazdy mowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawidos

Ja to bym w ogóle nie jechał do Holandii. Czasy dobrej passy tam się już skończyły. Teraz to głównie Niemcy, tak mi się wydaje. Poza tym bezpieczniej, bo ja np. jeżdżę przez Humanusa i zawsze mam swoją kwaterę, Internet, umowę o pracę i godzin pilnują, a jak pojechałem kiedyś do Holandii to okazało się, że nie było roboty i goły i wesoły wracałem do kraju. Tak mnie wycackali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakub

Otto spoko agencja, polecam osobom, którzy szukają uczciwej agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barb
Dnia 16.07.2019 o 16:11, Gość Olek_OU napisał:

Otto, najgorsza agencja wśród agencji. Jeżeli nie chcecie miec problemów, to nie pracujcie dla nich.

Przesadzasz, agencja jak agencja, działa prawie tak samo jak każda inna. Tylko że otto ma dużo poleceń, więc osobiście dla mnie jest to sprawdzona opcja dorobku w Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KimKimKim

zdecydowanie otto work force 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alojzy

Pracowałem dosyc długo w Holandii przez agencję Pollux i było spoko.
Wynagrodzenie na czas, fajna ekipa i wszystko okej 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamos
Dnia 21.03.2017 o 01:37, Gość fAkeroo napisał:

Witam,chcialbym wyjechac do holadnii w czerwcu na okres poki co 3 miesięcy a pozniej zobaczymy. Interesuje mnie wynajęcie przez samego siebie jakiegos pokoju lub mieszkania. Szukam osoby/osob chętnych. Najlepiej do pracy na magazyn. Mam 20 lat i to bedzie moj pierwszy wyjazd,wiec najlepiej jechac z kims niz samemu : ))

Spróbuj przez Pollux agencje. Ogarną mieszkanie, bo na poczatek może Ci być ciężko coś samemu ogarnąć. Zapewniają transport do pracy, więc samochodu nie musisz posiadać. Ja byłem w Holandii z tej agencji i było spoko, ofert jest dużo, wiec na pewno znajdziesz coś dla siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan

o to ja otto polecam jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jeśli chodzi o jobconsult.pl/ to głownie kierują do Niemiec, ale mają tam sporo ofert i miejsc do których można z nimi jechać więc to fajna opcja, nie będzie też daleko, bo to jednak tuż za naszą granicą, a przy tym proponowane są również całkiem fajne stawki więc to też warto wykorzystać. Osobiście byłem w Jessen kilka miesięcy przy pakowaniu serów, fajna praca. Jak chcesz na kilka miesięcy wyjechać to myślę, że oni będą faktycznie bardzo dobrym wyborem warto się na nich zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×