Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaciekrecekotawkrece

okno tarasowe - jaka długość firany?

Polecane posty

Gość jaciekrecekotawkrece

otwór okiennym a wymiary 180 (szerokość) na 230 (wysokość), karnisz ma szerokość 200 cm i jest zawieszony 10 cm nad oknem, jakie wymiary powinna mieć wiec firana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaciekrecekotawkrece
a no tak, bo przecież teraz jest era rolet i wszystko inne jest fe ;) jeśli nie masz nic ciekawego do powiedzenia w temacie, to nie komentuj w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1cm od ziemi
chyba najładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1cm od ziemi
powieś żabkę i od niej zmierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsdcusdbcudsbucs
Wysokość taka aby nie czochrały się po podłodze. Ja wieszam 10 cm nad podłogą. Zmierz odległość od karnisza do podłogi minus 10cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Archi
Firany powinny być uszyte tak, aby były ok 2cm nad podłogą. Już tłumaczę dlaczego 2cm - dlatego, że nieraz nie równo zapniemy żabką karnisz, nieraz rama się trochę obniży (zależy jak kto ją zamontował) dlatego ta wysokość jest bezpieczna. 10cm nad podłogą to stanowczo za dużo - wygląda jakby firana była za krótka - nie dopasowana do okna w którym ma wisieć. do: jaciekrecekotawkrece Chyba się Pani kompletnie nie zna na wnętrzach. Okno nie "ubrane" wygląda pusko, goło, do tego tworzy się nie mile idziany w domu efekt echa. Jeżeli wyobrażenie o firana ma Pani takie jak kiedyś to było - żakard cały okrywający okno - to jest Pani w błędzie... teraz są różnego rodzaju tkaniny, różne fasony że towrzymy zupełnie inny klimat. Pozdrawiam i służę pomocą Projektowanie wnętrz to nie tylko mój zawód ale również pasja... Jeżeli macie jakieś pytania - problemy chętnie pomogę. arch. wnętrz Katarzyna Sławek www: www.firany.sklep.pl e-mail: fhusabrina@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koło domu dobry sklep ze stolarką dokładnie na Składowej. Kupowałem u nich plastiki Okno Plus, choć dzięki temu kolorowi na ramach to w zasadzie wizualnie wyglądają jak drewniane. Fajnie widać ich okna na stronie http://oknoplus.com.pl, można sobie przejrzeć jak to mniej więcej wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×