Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maksymilian 28

WYOBRAŹNIA ? jak u was ona funkcjonuje?

Polecane posty

Witam jestem Maksymilian i mam do was pytanie? Gdy widzicie ładną kobietę? Czy mężczyznę atrakcyjnego np na przystanku? W sklepie? Na dworcu? W parku? Gdzie kolwiek... Myślicie o tym jaki jest lub jaka jest osoba która wam się podoba patrząc tylko zewnętrznie na urodę, sylwetkę, cialo, oczy, nos, uśmiech. Jeżeli spełniaa wasze wymagania myślicie o tej osobie jaka jest w łóżku? Jak lubi się kochać? Jakie pozycję uwielbia? Jak robi minetke? Jakiego ma fiuta? Macie takie wyobrażenia? Poszła byś z facetem którego widzisz pierwszy raz do łóżka? Jeżeli brakuje Ci odwagi zagadac to w myślach i wyobraźni widzicie się razem w łóżku? Hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie wyobrażam sobie siebie z kims kogo widzę ..w sklepie.. na przystanku.. bądz nawet na zdjęciu, plakacie... na mnie działają .. slowa.. lub wyrazy, automatycznie mam mrowienia w okolicy lędzwiowej, i wyobraznia nie potrzebna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwzzzzz
MYSLE ZE TE 28 TO WIEK wiec czemu piszesz jak gimigowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowadzę auto dlatego napisałem trochę chaotycznie. Ciekawa mnie odpowiedzi kobiet dlatego, że znalazłem się w identycznej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak cały czas, jeśli tylko widzę pięknego/przystojnego/po prostu faceta, w którym coś mi się podoba, to mój wyimaginowany penis, którego tak ponoć zazdroszczę chłopczykom, jak twierdził Freud, natychmiast staje wzdłuż i poprzek. I tak dalej, pojawiają się wszystkie myśli co lubi, kim jest, czy lubi koty, czy nie lubi kosich kłaków, czy lubi zamiatać językiem... Ale jako żem tchórz i nie mam tupetu modelki, to do żadnego nigdy nie zagadałam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 03
o zupełnie obcych nigdy nie fantazjowałam a poza wyglądem jest jeszcze dotyk,zapach,uśmiech... i to wszystko zapewnia mi On 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lsils
Mam tak cały czas. :classic_cool: jeżeli widzę faceta po raz pierwszy przede wszystkim oceniam go pod względem seksualnym. Zwracają mojaa uwagę nie tylko "przystojniacy" ale rowniez faceci o calkiej typpowej urodzie za to wyróżniający się jakimś szczegółem - zmysłowy głos, piękne oczy, idealnie wykrojone usta, piękne dłonie lub włosy. Bardzo często miewam sny erotyczne z facetami przypadkowo zauważonymi na ulicy. W mojej wyobraźni to kochalam się już pewnie z paroma tysiącami facetów :D I dzieje się tak bez względu na to czy akurat jestem w związku, czy nie. I owszem, zdarza mi się fantazjowac o innych facetach, ale nie podczas sekksu (bo wtedy wyobraźnia jest wyłączona a cała energia idzie w odczucia) ale tuż po seksie. :D lleze w objęciach faceta a moja wyobraźnia nadal się pieprrzy z chłopakiem z supermarketu :D Pozostała grupa to faceci wywołujący negatywne odczucia na myśl o seksie i całkiem obojętni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak właśnie dziecka wyobraźnia i szkoda że nie każda kobieta przyzna się do zdrady choćby w myślach czy fantazji. Lubie zadbane kobiety które idą bardzo pewnym krokiem, ładnie pachna, sa dobrze ubrane i mają to coś :-) kręci mnie un że kobieta jest niedostępna. Wyobraźnia często plata mi figle :p wam też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×