Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madeleine189

aukcja allegro

Polecane posty

Gość khbkjbhu
Szczerze - dałabym góra 100 zł. I masz brzydkie zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za szczerość, ale porównując inne aukcje wydaje mi się, że moja nie jest jakoś specjalnie wygórowana (no może cena "kup teraz"), a co do zdjęć to niestety nie posiadam lustrzanki tylko zwykły, słabej jakości aparat cyfrowy, który nie odwzorowuje w sposób idealny tych przedmiotów które fotografowałam, a poza tym rzeczy które licytuje to kwestia gustu, innym się będą podobać, a innym nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten twój monsz
wybacz, ale te ciuchy nie sa tyle warte, niektóre wyglądają ekhmm jak szmaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parimariano
cóż może bez przesady,jednak takie ubrania moge kupić w lumpeksie,przy odrobinie szczęścia równierz firmówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem-to-powiem-
ja też uważam, że cena trochę wygórowana. co prawda ciuchów sporo, no ale większość z nich to zwykłe koszulki i bluzki, więc bez szału. pomijam już fakt, że ciuchy zupełnie nie w moim guście, no ale może komuś innemu się spodobają. no i sorry, ale z oryginalnych okularów Prady napis raczej by się nie starł, więc jakoś nie wierzę, że to oryginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama stwierdziłam, że opcja kup teraz jest wygórowana, ale niestety już nie mogę tego zmienić i wybacz, ale nie jestem popie**olona (nikomu nie ubliżam, to proszę mi też nie ubliżać), poza tym to moja pierwsza aukcja, więc być może nie mam wyczucia wartości. Jeśli chodzi o lumpeksy to mój zestaw jest w sumie ceną lupkeksową, sama ostatnio płaciłam za jakąś zwykłą bluzkę 10 zł, a zdarza się że są ceny uderzające do 30 zł za jedną rzecz, a zaglądam często do lumpeksów w Trójmieście. Dzieląc cenę minimalną, czyli 250 zł, przez ilość rzeczy, czyli 36 szt. wychodzi nam za jeden przedmiot niecałe 7 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psełdinomm
poogladaj inne aukcje dziewczyny wystawiaja super ciuchy od 1 zl a cena końcowa to 200-300 zł twoje nawet 50 nie sa warte wyblakłe porozciagne i niemodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula krasula 24
autorko nie przejmuj sie tymi wyzwiskami wiesz, co je najbardziej zabolało w Twojej aukcji? To nie cena... tylko rozmiar 36 :D tutaj w wiekszosci przesiadują grubaski i ten rozmiar je tak rozzłościl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, żyjemy w państwie chamstwa, a na forum gdzie człowiek jest anonimowy ma niezwykłą odwagę i może pisać co mu "ślina na język przyniesie",natomiast co do ubrań... ich kolor to wina aparatu, bo kolory wyszły jaśniejsze niż w rzeczywistości, a nie są one rozciągnięte, tylko tak ułożone, żeby nie było widać zagnieceń. Pozdrawiam nasz uroczy naród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×