Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość siejejejejeje

CO Z NIM JEST NIE TAK????

Polecane posty

Gość siejejejejeje

Niedawno rozstałam się z chłopakiem, co bardzo przeżyłam. Jednak zaczęłam się spotykać z chłopakiem, któremu od dawna się podobałam. Rodzina go polubiła i zaczęła namawiać mnie, abym zrobiła więcej w kierunku bycia z nim. Niestety moje myśli wciąż krążyły wokół byłego. Bardzo polubiłam Michała, przed praca zostawiał mi kwiaty pod drzwiami, zabierak mnie na spacery, nad wodę, spełnił moje marzenie wypuszczając w niebo kilkadziesiąt latających lampionów, nawet włamał się mi do domu, by zostawić na łóżku liścik. Stalo się tak, że poczułam coś niebywałego. Michał pierwszy wyznał mi miłość, ja byłam ostrożna. Spytał czy będę jego partnerką, powiedziałam, że odpowiem w dogodnym czasie, uznał, że poczeka ile trzeba będzie. Sprawił, że zapomniałam o byłym i stał się kimś wyjątkowym. Zgodziłam się z nim być, pojechaliśmy na kilka dni na wakacje. Minęło sporo czasu a on już nie powiedział, że mnie kocha. Właściwie okazywał mi to po prostu bez zbędnych słów. Ponieważ uznał, że bardzo mnie szanuje nie kochaliśmy się, z czasem jednak doszło do pieszczot. Oboje byliśmy usatysfakcjonowani. Po kilku takich gorących wieczorach nagle stwierdził, że wszystko dzieje się za szybko i potrzebuje czasu... Że wymarzył sobie, że prawdziwa miłość opiera się na przyjaźni itd... zaczął tworzyć scenariusze i wszystko się posypało. Sam wszystko przyspieszył a teraz winę zwala na mnie. Co ja mam myśleć? Do tego spytany czy chce być ze mną stwierdził ''i tak i nie''... Ponieważ to wydało mi się dziwne i krzywdzące, a ciężko mi teraz ufać zakończyłam znajomość i milczymy już 2 dni, mimo, że wciąż wysyła mi opisy typu ''wierzę w nas'' itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×