Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MarlenaKII

Dekoracja, Dekorowanie światłem Toruń, Bydgoszcz, Solec Kujawski

Polecane posty

Gość MarlenaKII

Zastawiałam się nad dekoracją mojej sali weselnej i znalazłam świetne rozwiązanie: iluminacje świetlne. Moje wesele odbędzie się w Solcu Kujawskim. Czy znacie kogoś, kto zajmuje się taką dekoracją w tych okolicach? Macie jakieś doświadczenia z firmami? Może jakieś wskazówki, na co powinnam zwrócić uwagę przy tego typu dekoracji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewiks@
Nie znam nikogo z tych okolic, ale byłam na kilku weselach w Gdyni, gdzie takie oświetlenie było. Wyglądało super. Bardzo mi się podobało - światło nadawało ekstra nastrój. Wpisz w google dekorowanie światłem i pooglądaj sobie zdjęcia - niektóre naprawdę robią wrażenie. Warto zatrudnić kogoś, kto będzie to światło kontrolował - zmieniał jego barwę i nasilenie w odpowiednim momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek31
Byłem ostatnio na weselu gdzie takie rozwiązanie jak dekoracja światłem miała miejsce. Było to coś pięknego. Nie znam kontaktu i nazwy tej firmy ale zapytam parę młodą i postaram się napisać co to za firma. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beretka11
Może spróbuj tutaj? http://www.dekorowanieswiatlem.pl/ Mają nawet fajne zdjęcia w galerii, ale nie wiem, jak wygląda współpraca z nimi. Może ktoś ich zna? Widzę, że są z Bydgoszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka3
Współpracowałam z tymi dekoratorami z Bydgoszczy. No cóż, ich praca wygląda tak jak widzisz na zdjęciach :) Nie różni się niczym. Dowiedziałam się o nich z innego forum i po przeczytaniu pozytywnych rekomendacji ze strony, którą podała Karolina90, postanowiłam spróbować. Mają do wyboru kilka pakietów - w zależności od tego ile osób chcesz zaprosić. Ja wybrałam pakiet Medium (dla wesela od 60 do 120 osób). W pakiecie było wystarczająco dużo urządzeń, żeby oświetlić salę biesiadną i taneczną, a także osoba zajmująca się obsługą tego wszystkiego. Ustaliłam z nimi praktycznie każdy szczegół (kiedy, jaki kolor światła itp.). Współpracowało mi się bardzo dobrze, a wesele wspominam z przyjemnością :) Jk masz jakieś pytania - pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaKII
Widziałam zdjęcia. To jest świetne: http://www.dekorowanieswiatlem.pl/images/phocagallery/sluby_i_wesela/thumbs/phoca_thumb_l_DSC03838.JPG Dekoracja weselna - robi wrażenie. Naprawdę wygląda to nieźle. A masz już Barbarka3 zdjęcia i film z wesela? Bo właśnie zastanawiam się czy będzie to jakiś problem dla fotografa. A ceny jak wyglądają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka3
MarlenaKII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbarka3
MarlenaKII ceny sa rozne w zaleznosci od pakietu. ale podobne do tych, które są za standardową, dobrze zrobioną dekorację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaKII
No może zadzwonię tam i po prostu spytam;) Ponaprawiam pytanie - jak wyszły Twoje zdjęcia i film? nie ma żadnych świetlnych "błysków" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj sie blyskami. swiatlo mozna regulowac, a dobry fotograf i błyski potrafi wykorzystać ;) moje zdjęcia wyszły świetnie. bardzo mi się podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×