Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pan P.

Powiedzcie mi proszę jak się zachować wobec niej w takiej sytuacji

Polecane posty

Gość Pan P.

Witam, chciałbym was prosić o poważną odpowiedź. Jestem z dziewczyna od pewnego czasu, mieszka ona ode mnie około 1.5 godziny drogi. Jej praca polega na wypożyczaniu gokartów, dlatego też kiedy do niej przyjeżdżam to staram się jej umilić czas siedząc z nią... nigdy jej to nie przeszkadzało ale ostatnio zachowywała się jakoś dziwnie i olewczo w stosunku do mnie. Powiedziałem jej, że dziwnie się zachowuje i czy może mi powiedzieć czemu, po czym ona odpowiedziała "bo lubię tutaj siedzieć sama, a Ty później będziesz narzekał, że musisz ze mną tutaj siedzieć" (dodam, że nigdy na to nie narzekałem)... odpowiedziałem : "lubie tutaj z Toba siedziec tylko dziwnie sie zachowujesz" a ta znowu się powtórzyła, więc zastanowiłem się chwilę nad tym,wstałem,wziąłem torbę, powiedziałem "to cześć" i poszedłem... A teraz moje pytanie: czy myślicie, że zachowałem się dobrze? jak powinienem teraz mieć stosunek do niej ? powiem szczerzę, że to było troche chamskie i niemiłe z jej strony bo poświęcam swój czas żeby jej się tam tak nie nudziło a ta mi wyjeżdza z takim tekstem...z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×