Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

axa-axa

Samotna mama- koszty zycia

Polecane posty

Hej Rozstaje sie z mezem i chcialabym sie usamodzielnic finansowo. Mieszkac sama z dzieckiem nie u rodzicow. Samotne mamy. Ile kosztuje Was wynajem mieszkania, zycie- jedzenie, rachunki, przedszkole? Mam coreczke 16 miesieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwol ze poczekam na posty normalnych ludzi wiem ile co kosztuje, pytanie bylo o zycie w 2. w trojke wiem ile to kosztuje.... jest roznica w kosztach - matka-dziecko a dwojka osob doroslych plus dziecko sorry ja roznice widze w 3 zylam w 2 nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaKosztowe
A jak myślisz, co jest droższe: - życie w 2 - czy życie w 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drozsze zycie w 3 to chyba normalne ;) Ale zycie w 2 to zycie z jednej pensji nie z dwoch... a ja kokosow nie zbije na tym etapie ;) Dlatego chcialam poznac koszty innych mam, ze tak powiem sama nigdy nie zylam z dzieckiem wynajmujac mieszkanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaKosztowe
To nie trudno sobie policzyć - chyba że podstawówki z matmy nie udało sie skończyć. :) Chodzi o ALYMENTA (czyli ile żądać)?? :classic_cool: p.s. koszty wynajmu mieszkania są różne w każdym mieście i w każdej wsi. Różnice dochodzą do 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ciebie mój czynsz wynosi do konca sierpnia 800 zł a od wrzesnia 1000-razem z wodą (kamienica stara,prywatna) ogrzewanie + podgrzanie ciepłej wody (piec gazowy,mój własny) z uwagi na bardzo cienkie mury przez które ucieka ciepło 800,1000 zł/mies ( w lecie koszt sa znacznie niższe - około 200 zł/2 mies,prąd około 180-200 zł/2 mies,RTV,internet,telewizja N (brak mozliwości podłaczenia UPS. Samotna mam z jednym dzieckiem ma strasznie ciężko-zarabiam aż 1700 zł,ojciec dziecka przestał płacić alimenty a z banku alimentacyjnego nie otrzymuje gdyz przekraczam próg dochodowy,zasiłku rodzinnego równiez nie mam z tego samego powodu. Musze sie nieźle nagimnastykowac aby połączyc koniec z koncem PS: nie zwracaj uwagi na kretyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah no tak nasza PL :(. Przekraczasz jakis absurdalny prog ktory tak naprawde i tak nie gwarantuje ludzkiego zycia a juz odcinaja wszystkie zasilki, i pomoce finansowe. Dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaKosztowe
To może trzymaj sie, lalka, męża. Bo sama widzisz ile sama jesteś warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
axa ja też mieszkam sama ale mieszkanie mam z miasta moje to jest mi łatwiej ale samej na początku jest ciężko moja córka miała rok jak zostałam z 15 zł w kieszeni dasz rade jak masz chęci do pracy to dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mieszkanie tzw komunalne? dlugo sie czeka z tego co wiem to kolejki sa strasznie dlugie. z 2-lata sie czeka w moim miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 42342342342
ja mam 900 zł na siebie i dziecko niespełnosprawne, mieszkam z matką, starcza bez problemu na rachunki i jedzenie, niestety na nic więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×