Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzionek

PASTA PAPRYKOWA:)

Polecane posty

Gość kasiiiiiiia
podbijam , jest świetna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że mają
mój wujek taką robi, jest mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki..
właśnie wszystko się gotuje na gazie, zaraz ide wekować. Robie pierwszy raz, fajnie że ma tyle zastosowań, do wędlin, do twarożków, jako sos do obiadu (ponoć dodac tylko cebulę i mieso mielone), do kurczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzionek
polecam również dodać trochę curry, wtedy pasta nabiera orientalnej nuty:) jak ktoś lubi, to się zachwyci. Dodałam curry na koniec wekowania, gdy w garnku zostało mi przetworu na trzy słoiczki, tak na spróbowanie i wyszło pysznie. Najlepsze trzy słoiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chce zrobic tą paste i mam pytanie ile sloiczków wychodzi tej pasty? i ile dawałyscie koncentratu? w przepisie jest napisane 3 sloiczki koncentratu ale jakie słoiczki? jakiej pojemnoscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Właśnie zrobiłam ostatnio po raz pierwszy dwie partie po 3 kg i muszę przyznać, że już za pierwszym razem mi posmakowała, bo po dwóch dniach zrobiłam drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Na 3 kg papryki potrzebna jest 1 i 1/2 l pojemność w słoiczkach. Ja robiłam bez octu i tych wszystkich dodatków w w/w przepisie. Mój przepis zawierał 5 składników łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiiiiiiia
ja dałam dwa małe (190G) koncentraty pomidorowe. A wyszło mi 7 małych słoików (po dżemie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
Ja zamiast koncentratu dałam 1 kg pomidorów. To i tak się razem gotowało, no i pomidory bardziej zbliżone do natury od koncentratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Iwaaaaa
ten sosik jest pycha!tez go robiłam ale w kuchni był sajgon,i troche roboty z tym:O No i za wiele nie wychodzi ale polecam:D super smakuje,i piękny kolor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zależy ...
ile dasz peperoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×