Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chceBobasa*

TYLKO dla STARAJĄCYCH się o 2 kreski (Paniom z II dziękujemy)

Polecane posty

Gość chceBobasa*

Jak w tytule- kobiety starające się o ciążę powyżej 5 cykli zapraszam :)! Chciałbym żeby to byłe temat gdzie wspólnie będziemy się wspierać udzielać sobie rad na wzajem a nie zwymyślać i przebijać się w tym która mądrzejsza i bardziej doświadczona w zaciążeniu ;) A jak któraś napisze co myśli to może bez skakania sobie do gardeł -co Wy na to ? są chętne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko, chcesz fajnego
topku i dobrze, ale dlaczego zaczynasz od tego, ze piszesz kogo na nim nie chcesz?? Taka postawa jest trochę prowokująca i nie sprzyja spokojnej, przyjaznej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryyynka
No właśnie wykluczenie już na tarcie a sileanki chce :o a moze są tu kobiety które starały się o ciąze rok cy nawet 2 ?! :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może i się starały, ale
już się wystarały :o. A dziewczyna/kobieta chce pogadać z tymi, które starają się TERAZ a nie KIEDYŚ :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khbkjbg
O ja! ale głupi temat, masz jeszcze jakieś wymagania?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśka .lg
To idż do poradni dla bezpłodnych i zaczepiaj kobiety w poczekalni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi.?
Są topiki dla ciężarnych, nawet miesiącami się układają; są dla tych co mają problemy ze zdrowiem - tarczyca, PCOS, prolaktyna; są dla matek dzieci kilkumiesięcznych, kilkuletnich, nastoletnich; dla kobiet po 40tce i dla nastolatek. A ta chce pogadać ze staraczkami i tylko z nimi, co w tym dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrwrwrrwrwrwr
Kto chciałby rozmawiac z takim czymś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
A ja się zaliczam do tematu?? mam już synka 22m-c a teraz od paru m-c staram się o drugie ale niestety nie widać efektu , jestem już troszkę podłamana bo znowu tak jak z pierwszym nie mogę zajść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×