Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość julaaa1

Gdzie można znaleźć pracę.

Polecane posty

Gość julaaa1

Witam :) Piszę, ponieważ jestem bezradna i może znajdzie się ktoś kto był/jest w podobnej sytuacji. Mam 18 lat, od września idę do liceum zaocznego ( w sobotę i niedzielę co drugi weekend) Całe pięć dni mam wolne, nie chce siedzieć bezczynnie w domu, gdyż każdy normalny człowiek PRACUJE. Nie posiadam żadnego doświadczenia, skończyłam tylko gimnazjum. wiem,że wysokiego stanowiska mi to nie gwarantuje. Ale kompletnie nie wiem co mogę robić, gdzie szukać zajęcia. Przejrzałam już chyba wszystkie oferty, kompletnie nie wiem co robić, a muszę iść do pracy. Macie może jakieś podpowiedzi/pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia990
a jest u Ciebie w miescie albo gdzies nie daleko supermarker jakis? u mnie np mozna isc do realu i tam nie musisz pracowac w weekendy tylko w jakie dni chcesz dorywczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś po gimnazjum, a piszesz bardziej sensownie niż niektórzy na kafe po studiach. :D Gazety, internet, osobiste spacery po firmach/ lokalach. Jestem rok starsza po liceum i też szukam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam bo lubię
A ile ty masz lat skoro idzisz do liceum i jestes po gimn? Za mloda jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaa1
Mieszkam w samym centrum Warszawy, więc myślałam,że będzie łatwo, niestety tak nie jest. Mam osiemnaście lat, po skończeniu liceum olałam sobie przed dwa lata naukę, dopiero teraz poszłam po rozum do głowy, lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaa1
miało być PO SKOŃCZENIU GIMNAZJUM *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani z urzedu.
no chyba gimnazjum to sie konczy w wieku lat 16?;) a do autorki - zalezy gdzie mieszkasz i co jest w twojej okolicy - moze nawet warto czasem dojezdzać np.do wiekszego miasta dla wiekszych zarobków i perspektyw . a czas dojazdu wykorzystac na czytanie/nauke- o ile nie jets sie kierowca;) podstawa jest dobre cv i list motywacyjny - na jakie stanowisko jakie cechy sa potrzebne - masz je? to heja do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani z urzedu.
oooo. to piwnno byc łatwiej niz w malej pipidowce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja się przeprowadziłam do Poznania trzy dni temu i też myślałam, że będzie banał. :) Jakoś damy sobie radę, jesteśmy młode. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile lat garowałaś
18 lat to ja już w oststniej klasie liceum byłam a ta dopiero gimnazjum skończyła :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julaaa1
Gimnazjum skończyłam tak jak powinnam, razem ze swoim rocznikiem, więc dla jasności "CHODZIŁAM" PRZEZ DWA LATA DO LICEUM, TYLKO NIE ZDAŁAM, ale nie dziwię się, bo praktycznie mnie tam nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamajster
sprowadź najtańszą chińszczyznę z wólki kosowskiej i handluj na allegro. wiele wysiłku nie trzeba, a będziesz też sama sobie szefem. spokojnie, od czegoś trzeba zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×