Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zuzia@

zdjecia

Polecane posty

Gość Zuzia@

co sadzicie o zdjeciach podczas seksu robi sobie ktos a moze ktos ma zamiar zrobic podzielcie sie opiniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia@
ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_pluszowa
Mi chlopak robił i ma galeryjkę. Jeśli masz zaufanie ze nie wysle nigdzie to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłem fotki
Interesujaca zabawa, ale rzako jestem z efektow zadowolony a to nie to swiatło i to fiutek zbyt czerowny, aby fotka byla ładna musi byc fotoshop zatrudniony. Dlatego wolę nagrane filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia@
monia a ty swojemu robiłas jakies zdj a moze macie wspolny filmik jak sie bzykacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robiłem fotki
Z tym też trzeba uwazac bo zgubisz telefon i zostaniesz bohaterem redtuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakakakak
właśnie też chciałem o to spytać :) kiedy robicie te foty , jakaś przerwa czy na pilota macie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakakakak
można było by zrobić tak , samowyzwalacz i ustawione na serię zdjęc a potem oglądacie , ale pewnie większośc do bani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_pluszowa
Moj chłopak ma aparat ale taki kompakcik i robi mi zdjęcia a ja pozuje. Zazwyczaj coś tam mam na sobie seksownego jakieś pończochy albo majtki seksowne ale takie tylko do zdjęć. Robił mi też jak robie mu loda. Zazwyczaj coś takiego nas rozpala a potem sie kochamy normalnie już bez aparatu:) Filmu nie kreciliśmy. NIeraz fotki tak spontanicznie mi robi jak akurat ma ochote np. i tak dla zabawy się wypne np. wiec nie tylko takie umawiane sesje. Po prostu lubi mi robić zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakakakak
a jak to kadrować ? okaże sięże zrobiliście super film otym jak skacze wasze łóżko , albo widać tylko wasze głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzia@
ja chce swojemu pozowac i pozniej nagrac film z bzykania naszego a jak bedziemy starzy to bedziemy wspominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia_pluszowa
Czasami tylko jak mam drugą zmianę to najczęsciej w sobotę przychodzą jego koledzy i czasami coś oglądają głośno komentując ale gdy tylko wchodzę do domu to zaraz te rozmowy milkną....a głupie uśmieszki zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×