Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

czy mam zacząć się martwić ??

Polecane posty

miesiac temu z moim chlopakiem pocieralismy o siebie swoje narzady, tak jakby sex w ubraniach.wiem ze to raczej niemozliwe ale czy istnieje ryzyko jakies zajscia w ciaze(mialam wtedy dni plodne). od tamtego czasu przytylam, mam wiekszy brzuch , brazowa linie na nim i miewam rozne zachcianki i czeste bole brzucha. dodam ze okres mialam regularnie od tamte pory. jednak nie wiem czy mam zaczac sie martiwc, POMOCY!!! PROSZE O WYROZUMIALE ODPOWIEDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczka.pl
w ciąży na 100 % nie jesteś, żeby doszło do zapłodnienia musi byś stosunek z wytryskiem w pochwie. uczyli tego na biologii. jeżeli zaczynasz współżycie radzę poczytać skąd się biorą dzieci i wybrać się do ginekologa żeby porozmawiać o antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co mnie zawsze dziwi,ale bez obrazy,ze kurwa piszxa tu czesto takie przezrazone jak ty i co doskonale wiedza,kiedy maja dni plodne ,ale ze z takiego powodu zachodzi sie w ciaze to juz nie. Wez sie ogarnij i pomysl logicznie tak sie w ciaze nie zachodzi nie wkrecaj sobie objawow mialas okres itd... daj sobie spokoj i idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×