Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tie_girl

implanty SILIMED

Polecane posty

Gość tie_girl

Czy któraś z Was ma implanty piersi firmy Silimed i może podzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami? :) Na 99% wybiorę te właśnie implanty o powierzchni mikropoliuretanowej. Podobno ryzyko obkurczenia torebki, przekręcenie się anatomków przy tego typu implantach jest prawie zerowe. U dr widziałam również że mniej się marszczą, ale nie widziałam jak to wygląda "w ciele" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poliurthane
najlepsze implanty z rejestracja FDA. jestem dumna posiadaczką od tygodnia i bardzo szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
A możesz napisać jaki rozmiar masz? Z dr wybraliśmy Nuance XH 305.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annka79
Dzień dobry, do Poliuthane-to mój nick, ale nie wiem, dlaczego nie mogę otworzyć pliku? Aż mnie zamurowało, bo ja też mam wkładki 305 najwyższy profil-nie mam dokładnej nazwy, bo pan doktor powiedziała, że firma bezposrednio z Brazylii przysle mi tzw; paszport. Miałam nieco zwiski i własciwie powinnam mieć zabieg mastopekscji czyli podwieszenia. Przerażały mnie blizny, bo zabiegu podwieszania i wtedy Pan doktor zaproponował mi Silimed, bo to jedyne na rynku implanty, które mają najwyższy profil ok 8,5 cm i to mnie uratowało. Sama dowiadywałam się w Mentorze i Allerganie, ale najwyższe profile wynosiły 5,6 mm więc trzy centymentry to naprawdę dużo. Najbardziej jestem spokojna, bo te implanty ne dają torebki łącznotkankowej i bedę spała spokojnie. Naprawde polecam i tą brazylijką firmę i implanty. Duzo przed tym czytałam. A kto Ciebie bedzie operował i na kiedy masz termin? pozdrawiam anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Ja wybrałam dr Kasprzyka z Krakowa a termin dopiero na styczeń, na dniach będę dzwonić i się umawiać. Mnie ostatnio trochę te nuance 305tki przeraziły, bo podobno, mimo iż są anatomiczne, to dają efekt okrąglasków. Jestem dość szczupła i obawiam się efektu piłek. Wymiary implantów to 11,9 cm szer. X 9,9 cm wys., 5,3 projekcja. Zależy mi na naturalnym kształcie i zaczynam się obawiać czy nuance dadzą taki efekt, czy nie będą za bardzo wypełnione u góry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basik79
Dziewczyny a jak cenowo implanty silimed tak samo jak mentor? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×