Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutek ;(

;( ;( ;( POMOCY !!!!! ;( ;( ;(

Polecane posty

Gość Smutek ;(

Mój były chłopak nie chcę ze mną rozmawiać a chciałabym go przeprosić za mój błąd co popełniłam bardzo przeprosić żeby mi zaufał i uwierzył, że się naprawdę zmieniłam... A problem jest w tym, że nie mogę mu tego powiedzieć prosto w oczy więc postanowiłam mu napisać list... Więc proszę was pomóżcie mi jak mam ten list napisać żeby mi uwierzył i zaufał, że na prawdę tego żałuję, że przepraszam za to, że zrozumiałam, że się zmieniłam... BŁAGAM !!! Bardzo bym chciała żebyście podeszli do tego naprawdę poważnie i proszę o zrozumienie ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz trochę bardziej rozwinąć te myśli : że się zmieniłaś, że zrozumiałaś. Ale co zrozumiałaś? Jak się zmieniłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek ;(
Zrozumiałam jakie błędy popełniłam a zmieniłam się że nigdy bym tak już nie postąpiła... A mi bardzo dużo leży na sercu tylko nie wiem jak mam to ująć i jak napisać żeby na prawdę mi uwierzył ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek ;(
Jeśli możecie to podajcie jakiś przykład PROSZĘ !!! ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutek ;(
Widzę, że chyba jednak mi nie pomożecie ??? Szkoda ;( Bo dla mnie to naprawdę bardzo ważne... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o co chodzi> moze powiesz nam, jaki blad popelnilas, latwiej bedzie doradzic, co masz napisac w tym liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×