Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas na zmiany :)

beiganie

Polecane posty

Gość czas na zmiany :)

Zaczęłam biegać! postanowiane: zgububić boczki, wyszczuplić uda i pośladki, pozbyc się celulitu :) Plan jest taki: poniedziałek, środa, piatek, opcjonalnie sobota 50-60 minut biegu. Po powrocie do domu seria brzuszków i ćwiczeń na mięsnie grzbietu. Po ćwiczeniach jestem zmęczona i szczęśliwa. Do tego zmieniłam diete. Liczę kalorie, śniadanie i kolacja mocno białkowa. Rezygnuję prawie z pieczywa, słodycze i piwo idą w odstwkę. Obiad jem normalny, domowy. Dziennie będę spożywać kolo 1500-1700 kcal. Jak szybko mogę spodziewać się efektów? kto się dołącza? :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiaj się już na efekty tylko obserwuj reakcje organizmu, żebyś nie przegięła z tym białkiem - na śniadanie spokojnie możesz wcinać węglowodany, byle pochodziły z pełnych ziaren, czyli ciemnego pieczywa czy otrębów. no i kup sobie zestaw witamin, jakieś centrum czy coś w ten deseń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zmiany :)
miodowocynamonowo dzięki za odpowiedź. Postaram się nie przesadzić z białkiem :) do śniadania dorzucę w takim razie ze 2 kromki ciemnego pieczywa :) a może jeszcze jakieś rady co do ćwiczeń? zastanawiam się czy brzuszków i grzbietów nie robić codziennie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez biegam już 3 lata
odwrotnie kochana, najpierw ćwiczenia beztlenowe, potem aeroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas na zmiany :)
okey, dzięki za info, w takim razie najpierw będę robić swoją krótką siłówkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×