Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lila.wroc

ortopeda, neurolog

Polecane posty

Gość lila.wroc

Witam, szczerze do bólu: proszę o kontakt na podany niżej adres Panie, które "załatwiały" sobie lewe wskazanie do cesarskiego cięcia od lekarza specjalisty ortopedy lub neurologa we Wrocławiu. Adres email: smutna88@onet.eu Było by miło i tak inaczej (znając realia), gbyby nie rozwinęła się bezproduktywna, betonowa dyskusja SN vs. CC. Jeśli ktoś będzie chciał znać powody to podam mailowo. Bardzo proszę jeszcze raz o kontakt i pomoc. Pozdrawiam, Przyszła Mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
hej Dziewczyny, pomóżcie...Na pewno jest tutaj ktoś kto korzystał z czegoś takiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś korzystał to pewnie Ci nie powie:) Jakbym ja sobie załatwiła to na pewno byłaby to moja tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba nie jest najlepsze
miejsce na takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
to gdzie mam zalatwic informacja o takowych bezproblemowym specjalistach?;) moge od okulisty ale lekarz powiedzial ze lepiej bedzie od tych wymienionych... poza tym prosze o delikatna info na maila. o moim beznadziejnych przypadku nie bede sie rozpisywac, co przeszlam to moje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
kurcze, przepraszam za te literowki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmm..;
moim zdaniem jak chcesz miec cesarkę najpierw pogadaj z ginekologiem, bo co Ci ortopeda pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
ano, ano... ortopeda lub neurolog da mi zaswiadczenie z nie moge rodzic sn, wskazanie rozwiazania ciazy droga cc. z ginekologiem nie ma problemu. na szczescie nie jest fanatykiem sn. ale potrzebuje tego zaswiadczenia. rozwiazanie bedzie w panstwowym a tam sprawdzaja. wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmm....;
Ale co mogą Ci napisać?Skrzywienie kregosłupa?Nie znam się ale obawiam się że nic Ci to nie da. A to 1 dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
moga moga. np dyskopatie lub cus innego czego w ciazy nie mozna zdiagnozowac. tak pierwsze. ale to nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co...mam dyskopatię i w życiu nikt z tego powodu nie zrobi Ci cesarki. Inaczej kombinuj. Ale ja Cię rozumiem, bo sama chce mieć cesarkę i będę miała, ale mam o tyle lepszą sytuację, że już jedną miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
ok, wpisze cos co uznaja. dzieki za zrozumienie. w sumie to nie mam wyjscia. tak naprawde to w kazdej chwili moge wyladowac na stole operacyjnym. ale zeby wyladowac z donoszana ciaza w 38/39 tc na planowana cc to juz musze kombinowac. szlag mnie trafia.a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Poznania. Trochę późno, nie miałaś wcześniej czasu czegoś załatwić? A może popytaj kolezanek które miały cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
jedna miala, moge isc do tego okulisty pewnie. jestem 31 tc. ten stol operacyjny o przez to co mi jest. lekarz mowil zebym zaczela zalatwiac wlasnie teraz. to sie zaczynam własnie spinac, czego dowodem jest ten watek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
wiesz w sumie mam. ale wolalabym juz miec ten swistek i oprawic go sobie w ramke:D postawic kolo lozka i by mi koszmary odpedzal:D a w karte ciazy mialabym wpisane rozwiazanie przez cc:D sama sie troche smieje z siebie dla rozladowania stresu. po prostu po tych wszystkich "przebojach" w poprzednich miesiacach ciazy chcialabym czuc sie bezpiecznie i spokojnie patrzec na slicznie rosnacy brzuszek. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja Cię rozumiem, też panikowałam ale dowiedziałam sie, że będe miała cc wiec odetchnęłam z ulgą:) Daj znać jak coś załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lila.wroc
Dam znać. A teraz zmykam. Może ktoś na maila jakis konkret podeśle. Dzięki za miłe słowo:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wazzzka;) mam juz jakis czas:) niedlugo wielki dzien...ostattnie przygotowania w trakcie.ale powiem Ci ze boje sie znieczulenia- jakiekolwiek by ono nie bylo...i mam nadzieje ze jestem zdrowa... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no ale będziesz miała cc:) Ja też będę miała, a termin poznam w srodę. Znieczulenie nie boli dlatego, że najpierw dają miejscowe, zanim podadzą to w kregosłup takze bez obaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makowa245
Ja poszłam prywatnie do lekarza, który pracuje w szpitalu, gdzie chciałam rodzić. powiedziałam prosto z mostu, że chce mieć cc. Miałam cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede:D tylko musze cierpliwie doczekac do tego wyznaczonego terminu, innej opcji nie ma- rozmawiam z Mala, tlumaczac jej, ze wczesniej ma sie na swiat nie pchac. Taki zart. Wiecie generalnie z pogladami lekarza itp itd nie ma problemu, ale wskazania trzeba miec. Makowa- ja mojemu to juz na pierwszej wizycie zakomunikowalam:) A czulyscie przed cc jakies skurcze czy calkiem na zimno? W ktorym tygodniu to bylo w Waszym przypadku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccccccc
cc ze wskazań okulisty. bez skurczów, tydz 37+6 czyli ciąża donoszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Watson
jak nie masz daleko do Krakowa to tylko do Dra Wiecka, który rahabilituje pół Krakowa :) ma pięc gabinetów. osobiści na ruczaju chodze do gabinetu. A jak mi sie dzieje cos nie wiaodmo co to to w tych samych gabinetach przyjmuje zona Dra Grażyna Więcek, więc na miejscu moge też się zbadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nindeng
tez ortopedycznie "stołuje" sie u wiecka. ja na slomczynskiego 12/16. no to zart mi sie udal z tym stoluje...lame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu i rozglądacie się tutaj za sprawdzonym ortopedą to skontaktujcie się z placówką www.dermaderm.pl Zatrudniają tam świetnych specjalistów. Sam tam otrzymałem pomoc, której potrzebowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malkolm

W Jerzmanowicach od Krakowem jest świetne centrum rehabilitacji i przyjmuje tam dobry ortopeda www.evitalmed.pl Solidny lekarz z dobrym podejściem do pacjenta no i skutecznie leczy, więc będziecie zadowoleni z wizyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIiwo

Z doświadczenia polecam Pana Michała, tu masz stronkę znanyortopeda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×