Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Editha

sprawa o alimenty krok po kroku

Polecane posty

na co sie przygotowac, co miec ze soba,jakie pytania moga pasc ze strony sedziego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JajaSędziego
"jakie pytania moga pasc ze strony sedziego????" A na co ci tyle pieniędzy??? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaronkaa29
mam za soba sprawe,na której ojciec dziecka się nie stawił. Zapewne sprawa z pozwanym wygląda tak samo z róźnicą,ze na sali wypowiada się ktoś jeszcze. ja byłam pytana prawie tylko i wyłącznie o koszty. Ile lekarz,przedszkole,odzież. Moje wyliczenia nie były uwzględniane.Na koniec wyproszono mnie na kilka chwil z sali,a po powrocie odczytano wyrok i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile dostałaś
tych alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka swojego dzieckaa
a ja chcialabym sie dowiedziec co w przypadku kiedy mam ustalone z mezem ze bedzie placil kwote 800 zł na dziecko ,tylko chcialabym miec to zasadzone przez sad, czy musze przedstawiac koszty dziecka, swoje i męza zarobki? czy wystarczy tylko ze napisze taka kwote w pozwie a on na sprawie sie zgodzi? szczerze mowiac nie mam czasu na zbieranie paragonow itp,. zreszta i tak wiekscosc rzeczy to juz pokupywałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtttt
ja przedstawilam dowod przelewy bankowe ze eks tyle placi i sąd zapytał czy starcza na potrzeby dzieci , czy oboje zgadzamy sie z tą kwotą i na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×