Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dhnjjnnc

Jak skutecznie wziąć się za siebie ? Mam problem z nadwagą

Polecane posty

Gość gośćEwka
Podziwiam żę umiesz przyznać się do swoich wad.Ale tak teraz myślę żę u mnie poprzednie próby odchudzania też kończyły się niepowodzeniem ze względu na lenistwo.Ale trafiłam na Foreverslim i bardzo się z tego cieszę.Schudłam i to się teraz liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka_POL
Nino a gdzie można dostać tabletki iq green? Bo widziałam je na allegro ale jakoś nie mam zaufania do aukcji w związku z takimi produktami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JasiuP
1. wyrzuć z diety słodycze, cukier rafinowany we wszystkich postaciach i tłuszcze trans typu margaryna 2. ogranicz do minimum rafinowane produkty (biała mąka, olej rafinowany itp) 3. dieta rozdzielna 4. staraj się nie obżerać na noc ( ostatni posiłek na 3-4 godziny przed snem) W ciągu miesiąca zauważysz OGROMNĄ różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hotmma
Zdecydowałam się na pomoc specjalisty. Poszłam na Puławską do Naturhouse. Sama wielokrotnie próbowałam coś zdziałać jednak bezskutecznie, zawsze przegrywałam z apetytem... Im się udało. Znaleźli dla mnie dietę, zmieniłam tryb życia, mniej używek więcej sportu i dbam o to codziennie, a nie tylko od święta jak dawniej. Pomogli mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlena589
Ja chodziłam do Natru Hause i nie byłam zadowolona, odchudzają wraz z suplementami a od nich brzuch mnie strasznie bolał... zaprzestałam tam chodzić i tak zdecydowałam znaleźć coś innego i zamówiłam sobie African Mango http://szczupla-kobieta.pl i teraz chudnę i nie mam bóli brzucha ;) 2 miesiące 15kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dziewczyny nie ma się nad czym zastanawiać.Jeśli cos jest skuteczne a myślę tu o Foreverslimie to należy to brać i cieszyć się z efektów.Wiele dziewczyn tak zrobiło i teraz są zadowolone z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze względu na pracę jaką wykonuję i na częste przebywanie po za domem,zależało mi na znalezieniu preparatu który pomoże mi pozbyć się paru kilo nadwagi.Wiadomo siłownia odpada, z dietą bywa różnie.W ubiegłym miesiącu kupiłam Foreverslim,oprócz tego że łyka się go dwa razy dziennie praktycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo nie mogłam pozbyć się nadwagi, próbowałam miliona diet, tysięcy magicznych eliksirów, sportu...wszystko na nic. Ciągle mój metabolizm stał w miejscu. Koleżanka poleciła mi gabinet Vitanea i ich biorezonans. Podziałało! Naturalna, zdrowa i bezpieczna metoda, która stymuluje organizm do szybszej przemiany materii bez łykania tabletek czy suplementów. Już jestem minus 10 kg, a waga ciągle spada. Telefon do nich można znaleźć na www.vitanea.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslimu wystarczy mi jeszcze na jakiś czas,ale nie wyobrażam sobie odchudzania bez nich.Chyba bym sobie nie poradziła chodzi o napady głodu .Zawsze właśnie z tym miałam problemy w trakcie diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem wysiłek fizyczny jest ważny ale wbrew pozorom najważniejsza jest odpowiednia dieta. Ja miałam problem ze zrzuceniem kg do czasu aż skorzystałam z usług dietetyczki ( http://sklepdiety.pl/ ) . Bardzo mi to pomogło ponieważ dostałam odpowiednio zbilansowaną dietę. Dzięki niej nie miałam ochoty na podjadanie więc jadłam zdrowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również mi udało się schudnąć dzięki Foreverslimowi.Przyspiesz tempo metabolizmu,spala zalegający tłuszcz i zapobiega jego dalszemu odkładaniu się.Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Cześć, ja miałem duży problem z nadwaga i problemami zdrowotnymi związanymi z ekstra kg. Wtedy dobra znajoma poleciła mi pewną naturalna kuracje, która odmienila moje zycie. W 2 miesiące zgubiłem 15 kg i uregulowalem ciśnienie krwi. Jak masz pyt to pisz 517537285 Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid

Prostego odchudzania nie ma bo bez ćwiczeń i odpowiedniego żywienia ciężko jest coś osiągnąć.

Suplement który mi pomógł to Afrycan Mango który zmniejsza łaknienie, a to był mój największy problem

Link do stronki gdzie zamawiałem: https://nuticeo.wordpress.com/

Pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×