Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwietniowka-26

dziecko 4,5 miesiąca marudzi od 4 dni - co to może być?

Polecane posty

Moja córka od urodzenia jest spokojnym dzieckiem, do tej pory budziła się raz w nocy na karmienie i spała do rana, od 4 dni jest bardzo niespokojna, budzi się w nocy 3 razy i wstaje już o 5 i mruczy w łóżeczku tak głośno że nie możemy spać, po 30 minutach zaczyna marudzić, a wcześniej mogła z nami leżeć 2 godziny w łóżku jak wstała i było ok, wieczorem widzę że jest śpiąca a nie może zasnąć tylko marudzi... Od 3 tygodni wprowadzam jej inne posiłki niz mleko (jest na piersi) ale wypróżnia się normalnie, nie ma żadnych wysypek, więc myślę że brzuszek ją nie boli, nie podkurcza nóżek... ale nigdy nie miała kolek więc nie wiem jak to jest:/ Zastanawiam się czy to nie zęby ale żadnych białych plamek nie widzę, dziąsła ma nierówne i jak przejadę palcem z gazikiem to twarde ale nie wiem czy to nie jest normalne...? Wcześniej nigdy tego nie robiłam więc nie mam porównania... Chciałabym jej pomóc ale nie wiem co jej jest:( Może któraś z was mi pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klacid uno
mogą być zęby jak najbardziej.. gorączki nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vkfh
To daj jej zel na zabkowanie bad puder moze to pomoże to ze dziasla są twarde to nic nie znacze bo moze boleć długo przed.... A moze poprostu ma taki okres moj tez tak miał od urodzenia przesypial całe noce a pozniej mu sie pozmienialo i przez 2 tyg budził sie non stop...ale pozniej wszystko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma gorączki. Może dziś jej kupię jakiś żel na dziąsła i zobaczę czy pomoże... Najgorsze jest to że dziecko się męczy a ja nie wiem co mu jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje też tak marudzilo w tym
wieku, trwało to 2 tygodnie i przeszło, nie były to zęby, możliwe że skok rozwojowy. Musisz sie przyzwyczaić że dzieci od czasu do czasu stają się diabełkami na parę dnia a potem znów spokój. Oczywiście nie wszystkie tak mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze, że piszecie, że wszystko wróci do normy, bo zaczęłam się martwić że tak już jej zostanie... Do tej pory tak ją chwaliłam a tu zwrot o 180 stopni... 2tygodnie przetrwam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klacid uno
Jezeli żel na dziąsła nie pomoze, to musisz przetrwać :) ja polecam dentinox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak miałam
Mój synek tez miał taki okres niespokojności później pojawiły sie ząbki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synek tez tak mial,a zawsze byl spokojnym dzieckeim,a bylo kilka takich dni,ze marudzil,normalnie brakowalo rak kazdy z domownikow zzabawial go i nosil na zmiane. tez myslalam,ze to zeby,ale nie. to byloi gdzies ze 2,5 - 3 mies temu syn ma teraz 6 mies i dopiero teraz mu wyszly 4 w ciagu niecalych dwoch tyg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×