Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość z reka w nocniku

Klub Starej Panny +/- 35

Polecane posty

Ciesze się, że Wam sie chce zyc, mnie ostatnio tak srednio na jeża... ale ładuje baterie powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam swoja puszeczke wieczorną :) Jak zaczynają reklamy rutinoscorbinu, to mi sie juz letni nastrój ulatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :-) dzis pozostawiam tylko pozdrowienia dla wszystkich odwiedzajacych moj topiczek :-) jestem zmeczona i strasznie bola mnie plecy. Nie moge usiedziec. milego wieczoru i dobrej nocy zycze Wam, 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można powiedzieć stara panna
:) hej wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniku nie wiem co się dokładniej dzieję. Dziś planowałem porządki takie na tip top :) Sezon Jesień / Zima w szafie trzeba wywlec na wierzch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Twardowski ! Ja mam podobne plany na dzisiejszy dzień ale jakoś trudno mi się zabrać do dzieła. No ale ... co się odwlecze to nie uciecze. Nie zrobię dziś to zrobię za tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor Kochani, jestem :-) mam newsy milosne :-) jest ktos to opowiem :-)???Poznalam kogos :-) nie bylo mnie bo moje zycie sie zmenilo diametralnie. Przez ostatnie 2 tygodnie zdarzylo sie tak duzo, ze sama nie moge w to wszystko uwierzyc. Ale niestety mialam dzisiaj wypadek samochodowy i mam obite nogi i spuchnieta reke :-O Odezwijcie sie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
opowiaadaj:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam ten topik ale miałam przerwę i dziś weszłam i o matko ile stron :D przeczytała bym całość ale niedowidząca dziś jestem dopadło mnie przeziębienie.Wszystkim wam kobiety życzę księcia z bajki bo zasługujecie na to.Powodzenia i jeszcze kiedyś was przeczytam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to juz zaczynam. Jakies 2 tygodnie temu wpadlam w straszna "depresje". Depresja to moze przesadne oznaczenie bo nie cierpie dzieki Bogu na ta chorobe. Nie wiem co sie stalo. Bardzo duzo plakalam. Snil mi sie ciagle moj "polski maz " o ktorym juz tutaj pare razy pisalam. Ten sen wracal coraz czesciej a ja coraz wiecej plakalam. Po za tym pare osob z mojego otoczenia zaczelo mi mowic, ze "moj pociag juz odjechal" co doprowadzalo mnie do coraz wiekszej rozpaczy. Snil mi sie ten moj maz i dzieci. CDN zaraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kiladziesiat lat mieszkam za granica i jakos nigdy nie mialam okazji poznac polskiego mezczyzny. Po prostu w moim miescie jest malo Polakow. Jakos tak sobie ubzduralam, ze chce miec polskiego mezczyzne :-) do tego jeszcze te piekelne sny :-O jakies 1,5-2 tygodnie temu bylo ogloszenie w gazecie, ze poszukuja kobiete mowiaca po polsku. Szczerze mowiac ja mam prace i mi sie te pieniadze dodatkowe przydadza ale zglosilam sie tam z jednego jedynego wiadomego powodu :-)Chociaz nie musze koniecznie tam pracowac :-) Pierwszy tydzien mialam nadzieje, ze poznam kogos. Ale niestety byli tam sami zonaci albo jakies inne katastrofy :-)I stacilam nagle nadzieje. Znwu wpadlam w dol. Znowu snilo mi sie dziecko i kochajacy mnie "polski maz" :-) 2 dni temu zobaczylam GO a on mnie :-) Od razu chcial moj numer telefonu.Wczoraj sie spotkalismy :-) Powiedzial, ze zakochal sie we mnie od pierwszego wejrzenia i spytal czy chce zostac jego zona i chce miec z nim dzieci. Teraz siedze tu i nie moge w to uwierzyc :-) Boje sie, ze to tylko sen :-( ktory mi sie snil przez laty i nagle sprawdzil sie na pare minut. Jakby los sie ze mnie smial moze ? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ja pier,,,dole dziekuje bardzo :-) to mile z Twojej strony :-) Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i zajrzyj do nas... ...i trzymaj za nas kciuki :-) Dziekuje z calego serca ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajakassmutnadzis
to super:-) pan jest kawalerem?w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety bez zmian :( może jeszcze nie nadszedł mój czas , poprostu czekam , bo nic innego mi nie pozostało. Ale właśnie tchnęłaś nadzieję w mą duszę , może i mnie spotka szczęście..... kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany Koniku ja jednak mysle, ze tak ..ze jest takie cos jak przeznaczenie :-) musi byc :-)ciesze sie, ze dodalam Tobie nadzieji...To byla wlasnie glowna inentncja mojego topiku :-)Ale w zyciu nie myslalam, ze bede pierwsza :-) Bo musze powiedziec, ze uwazalam siebie za stracona juz :-O strasznie plakalam i przezywalam moja samotnosc az jego poznalam...wtedy kiedy juz w nic nie wierzylam i tylko sie modlilam. jednak jest cos..trzeba wierzyc :-) ja sie bardzo boje, ze to tylko sen i bajka... ze sie juz nie odezwie :-( bo ja juz nikomu nie uwierze :-OSamotnosc jest straszna i nikt mi nie powie, ze jest fajna :-O:-O:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×