Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZjadaczkaCzekolady

Czekolada, alkohol i nne smakołyki - ile można jeść i pić?

Polecane posty

Gość ZjadaczkaCzekolady

Co mam zrobić - mam cały czas ochotę na słodycze. Kiedyś piłam wódę i też miałam ochotę na alkohol, tyle, że nie non stop, ale wtedy nie jadłam słodyczy. Teraz dosłownie nie mogę nie myśleć o słodyczach. Nie chodzi tu o jakieś odchudzanie, ale jak się pozbyć apetytu na słodkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seleknkoi
Przejść na dietę dr Pape i suplementację chromem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem jak Ty i znajomy polecił mi pewien materiał :) Dzięki niemu powoli zmieniam swoje nawyki zywiniowe m.in był świetny przepis na dietetyczne lody ;) szok, że można zrobić takowe z tak małą zawartością złych składników. Myślę, że jest to do wszystkich chcących ząstapić dotychczasowe słodycze czymś zdrowszym (także słodkim :) ) i z czasem wyeliminować apetyt na niezdrowe smakołyki dokładając do tego z czasem więcej zmian w swoim stylu zycia. Mnóstwo wiedzy i rad ze sfery dietetyczno żywieniowej okraszonej jeszcze wieloma dodatkami, które myślę że wpłyną pozytywnie na zycie kazdego :) Polecam samemu się przyjrzec -> http://oferta-all-inclusive.interkursy.pl/p/15881/ Bo 8 zł jest śmieszną ceną za to ile można wynieść z tych materiałów. Pozdrawiam Shila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZjadaczkaCzekolady
Dzięki! Ta dieta dr Pepe wygląda całkiem, całkiem :) Muszę to dokładnie przeanalizować, a o chronie zapomniałam zupełnie, dzięki jeszcze raz za przypomnienie Seleknkoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odmawiać sobie wszystkich przyjemności? Po prostu, ograniczaj sobie słodycze lub jedz tyle, ile dasz radę spalić w ciągu dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcx11
Prezent dla faceta powinien być wybrany z zastanowieniem. Nie zawsze jest łatwo znaleźć coś, co spełni jego oczekiwania, dlatego czasem warto postawić na coś bardziej oryginalnego. https://www.harempower.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×