Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lukasz_neumann@tlen.pl

Jestem sam i dobrze mi z tym na nikim mi nie zależy

Polecane posty

i co z tego ze czuje sie samotny do kazdego uczucia mozna sie przyzwyczaic tak jak do bólu ...bycie samemu badz singlem jak to mówia z wyobru jest super niz meczyc sie z kims kto nie rozumie o co chodzi w zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem sama juz prawie 3 lata, nie powiem ze mi zle, ale brakuje mi bratniej duszy. Ale nic na sile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rambos........
a ruchac ci sie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oco chodzi w zyciu ? bo kazdy inny to w koncu moze z singlami wszystkimi jest cos nie tak ale wlasnie jestem singlem ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem sam
nigdy nie miałem dziewczyny więc i nigdy nie uprawiałem seksu. Dobrze mi, że jestem sam. Nie potrzebuje związku ani seksu z kobietą. Kobieta i tak by mnie tylko skrzywdziła poprzez zdradę czy w inny sposób. Wolę być sam niż cierpieć przez kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *123456*
samotność jest nie do zniesienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy tracisz milosc za miloscia uczucie za uczuciem przestaje ci zalezec na czym kolwiek ehm dluga historia !!! a gdy chceesz kogos zaliczyc to nie mozesz bo sie zakochujesz albo nie mozesz bo ta osoba w ogole cie nie pociaga ale gdy sie zakochoujesz to okazuje sie nastepna klapa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jesteś żydem
to jest twoj problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona44*
...No le tengas miedo a la soledad, que solo por ella te conoceras... 🌼 ( Nie bój się samotności, gdyż poprzez nią poznasz samego siebie ) Tak pięknie śpiewa Facundo Cabral, w utworze "Dios va contigo a todas partes" argentyński piosenkarz i pisarz,zamordowany w lipcu 2011 w Gwatemali.Miał 74 lata. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalisz się czy żalisz ? jak nigdy jeszcze nie byłeś w związku to nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem ! Też jestem aktualnie sam i w zasadzie źle mi nie jest. Czasem tylko trafią się chwilę, gdy jednak ktoś bliższy by się przydał na coś komuś po coś. U mnie to nie tak, że nie umiem sobie z tym poradzić - zaaaaaawsze jest jakieś wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu się z Tobą zgadzam
szczególnie faceci siedzący na kobiecym forum i utyskujący nad sobą,i swoimi problemami ,które są efektem totalnych kompleksów i niedojrzałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..ale to Ty potrzebujesz
"wsparcia" i to juz powaznego,u jakiegoś psychologa raczej .bo od tych głupot które tu wypisujesz maceruje się niejeden mózg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poaoaoa
Łukasz, czytam i czytam Twoje wypociny, czy Ty masz zdrową głowę? Bo coraz lepsze tematy zakładasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×