Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania KK.- wrocław

Dziekuje za pomoc prawną w mojej sprawie rodzinnej..

Polecane posty

Gość Ania KK.- wrocław

chciałabym Wam wskazać naprawdę fajną kancelarie Zapytaj mnie o swoje prawo. Znalazłam na ich temat w internecie opinie. Trochę sceptycznie podeszłam do tego. Ale przekonałam się, że warto. Dlatego i dzielę się , tym samym polecam ceny oferowane przez nich są naprawde przystępne. Nie jest to reklama!!!!! postanowiłam napisać bo wielu z Was ma problemy z pisaniem pism lub zadaje pytania na forach. Ja też tak szukałam... poprostu polecam mi pomogli. kontaktu nie chce publikowac.. wpiszcie w google- zapytaj mnie o swoje prawo pozdr. wszystkich bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryptoreklama górą
:o ile ci płacą? może też zacznę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania KK.- wrocław
wiedziałam że tak będzie.. no trudno chciałam dobrze. to nie reklama.- chociaż może powinnam zwrócić się do nich może masz racje powinni mi płacić.. hehe pozdr. Cię serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenaxx
Mnie pomagali w sprawie rozwodowej. Bardzo miły kontakt z prawnikiem rodzinnym.Bardzo dużo przeprowadził rozmów ze mna przez tel. Bardzo pomogl. ceny napeawde nie duże. Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę ich polecić. Ceny przystępne bardzo miła współpraca. Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę, że prawnicy są aż takimi debilami :o inteligencji trochę, nawet przy kryptoreklamie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumu życzę: pierwszy wpis pozytywny, potem następny od innej osoby, o zbliżonej godzinie też pozytywny, i wreszcie kolejny już jakby przed wyjściem do domu, pozytywny. Wszystkie w tym samym dniu. Wniosek: nagle ci co korzystali z tych usług wchodzą na kafeterię, i to w tym samym dniu, w zbliżonych godzinach, po co? przecież mogą dostać porady od tych, o których piszą:) rozumu więc życzę i szczerości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×