Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta która się boi...

Szantaż ze strony byłego męża...

Polecane posty

Gość kobieta która się boi...

Czy któraś z Kobiet miała juz coś takiego że jej były mąż nie pozwalał na to aby mogła się z kimś związać? Który ją szantażował odebraniem dziecka? Która zrezygnowała z miłości do innego mężczyzny właśnie ze względu na dobro dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta która się boi...
Ze względu na dobro dziecka, nie chciałam aby czuło się zagrożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam się tylko
Jesteś po rozwodzie? To jesteś wolna, możesz związać się z innym człowiekiem. Dziecka Ci nie zabierze o ile nadal będziesz o nie dbała. Nie masz się czego obawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmLena07
taki szantaż ma szansę powodzenia tylko na słabych psychicznie jednostkach, do tego nie myślących logicznie. Niby jak odbierze dziecko? nie ma szans, a dziecko przecież zyska, jeśli kobieta stworzy nowy związek oparty na zdrowych relacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pies ogrodnikaaaaaaaaaaa
nie słuchaj go nie ma prawa zabrac dziecko - zastrasza cie tylko bo zazdrosci abys nie ułozyła sobie zycia nic nie moze ci zrobic - pajac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolahh
Mój w trakcie rozwodu tak mnie szantażował, że bałam sie wręcz oddychać. Pomyślałam, że takie życie nie ma sensu, chyba w tym strachu już sięgnełam dna. I powiedziałam sobie - co będzie to będzie - i zaczęłam robić to, czego on mi zabraniał. I co? Zaczął mocniej grozić, ja wzruszałam z obojętnością ramionami ( a bałam się jak diabli), on po paru dniach nasilonych gróźb zbaraniał i na tym się jego przewaga nade mną skończyła. On był tym bardziej silny - im bardziej ja sie go bałam. Żyj po swojemu - odebranie dziecka to nie jest taka prosta sprawa - to tylko czcze groźby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×