Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość melanżka

2-3 tygodnie po porodzie i już do ginekologa??

Polecane posty

Gość melanżka

Mój lekarz prowadzacy ciaze na ostatniej wizycie powiedzial ze mam zjawic sie u niego 2-3 tygodnie po porodzie na badania czy wszystko w porzadku. Wszedzie natykam sie na informacje ze powinno sie isc do lekarza po zakonczeniu połogu czyli po tych 6 tygodniach, nie wiem czemu moj lekarz zyczy sobie widziec swoje pacjentki tak prędko. Nie wiem co zrobic bo jeszcze mi sie TAM wszystko nie zagoiło, krwawie, rana jeszcze troszke boli przy dotykaniu, mam tez jeszcze szwy ktore nie zdazyly sie rozpuscic i przeraza mnie sama mysl o tym, ze lekarz bedzie mi tam wkladal paluchy czy robil usg dopochwowe jak tam wszystko jeszcze boli... Wy po jakim czasie poszlyscie do lekarza? i jak wyglada ta pierwsza wizyta po porodzie, jakie badania etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja poszlam 4msc poo
badala rekama TAM i brzuch i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjsndjdn
W sumie ja też pierwsze słyszę żeby iść wcześniej niż po 6 tyg. Ja w karcie wypisu ze szpitala mam napisane że pacjentka przyjęła do informacji by odbyć wizytę ginekologiczną po 6 tygodniach od porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tikal
poszlam 5 m-cy po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bańka wstańka----
ja poszlam 6tyg po poodzie. nie ma sensu isc wczesniej. chyba ze Ty sie czyms martwisz. mnie tez tam lekarz paluchy wkladal i przyjemne to nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×