Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dejsmond

jakbyście zareagowały gdyby wasz kolega albo ewentualnie facet

Polecane posty

Gość dejsmond

zdradził bym, że na waszych fotkach "robi sobie dobrze"? pytam poważnie, ponieważ mam jedną koleżankę, z którą mam takie luźne stosunki i generalnie możemy gadać o wszystkim i często jej mówiłem, że jest fajna dupa i że bym ją chętnie "wziął" problem polega na tym, że mieszka 300km ode mnie, więc się nie spotykamy... tak czy owak wysłała mi wiele swoich fotek i zastanawiam się czy zeby nie podgrzać atmosfery to nie napisać jej że robie sobie dobrze pod te jej fotki.. oczywiscie to nie sciema, codziennie sie masturbuje pod jej fotki :D albo kiedys miałem kobiete i mimo, ze uprawialem z nią sex co weekend to i tak często robiłem sobie dobrze patrząc na jej fotki i też się zastanawiałęm czy jej o tym nie powiedzieć, ale w końcu nie powiedziałem.. wiec pytam was, jak wy byscie zareagowały? na kolege i na swojego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejsmond
ale w wypadku kiedy kolega by ci to powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micniufndjnsidsd
mi chlopak mowil tak nie raz i sie ciesze ze go tak jaram i woli to robic ogladajac moje fotki a nie napompowane laski z neta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby mnie koles kręcil
i miedzy nami by iskrzylo, to pewno taka informacja by mnie podnieciła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgerhreh
to jak dziewczyny? ucieszyly byscie sie gdyby wasz kolega z pracy.ze studiow, wyznal ze wali konia pod wasze foty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzcc
skromna i nieśmiała (dziewica) z pewnością by się obraziła i wzieła by się za zboczucha... a taką która z niejednego pieca żarła ;) i niewjednemu dała z pewnością to by jarało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejsmond

up 😉 kocham sie masturbowac pod fotki kolezanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×