Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aminkaaminkaaminka..

Kochanie sie z chlopakiem w , z finalem = ciaza?!

Polecane posty

Gość aminkaaminkaaminka..

Mozliwe czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogon
mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
w @ mialo byc ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
heh to juz sama nie wiem, roznie mowia, rozne sprzeczne opinie ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogon
jezeli nie było zabezpieczenia to jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
nie bylo zadnego zabezpieczenia, final we mnie. Staramy sie o dziecko i nie chce sie juz nakrecać ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zależności czy miałaś dni płodne czy nie? jeśli to były dni płodne to jest możliwe że mogłaś zajśc w ciążę.. ale poczekaj spokojnie czy przyjdzie miesiączka. jak nie przyjdzie to po 2-3 dni zrób test ciążowy... jak bedzie test negatywny i okres nie przyjdzie to dopiero po upływie tygodnia zrób test kolejny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
Ale okres dostane dopiero pod koniec miesiaca jak cos. :( Juz nie moge czekać! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
Niebiesko zieIona..! juz w kazdym dniu probujemy ;p okres nie okres ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz poczekac aż przyjdzie okres.. szybciej nie sprawdzisz czy zaszłaś w ciążę.. ja teraz też staram sie o dziecko:) to nasza 2 próba.. pierwsza ciąże straciłam:(... lekarz powiedział nam ze najlepiej próbować nie codziennie ale co 2-3 dni wtedy plemniki sa bardziej wydajne czy coś.. wszakże codziennie to sperma czy plemniki są mało wydajne... coś takiego mówił... i ja czekam teraz do 15 września bo wtedy powinien przyjść okres:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o ciąze podczas okresu to jest to mało prawdopodobne... jeśli masz baardzo krótkie cykle to może.. tutaj masz cytat z artykułu "Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę podczas okresu? Przekonanie, że w czasie okresu nie można zajść w ciążę bierze się stąd, że teoretycznie owulacja powinna wystąpić w 14 dniu cyklu. Dotyczy to jednak 28-dniowego cyklu idealnego. W rzeczywistości żadna kobieta nie ma idealnie regularnych 4-tygodniwych miesiączek. Faktem jest, że jajeczkowanie ma miejsce na 14 dni przed początkiem kolejnego cyklu (pierwszy dzień krwawienia). Komórka jajowa żyje 10-24 godzin. Natomiast plemniki w sprzyjających warunkach (drogi rodne kobiety w okresie okołoowulacyjnym) zachowują zdolność do zapłodnienia przez minimum 3 dni. Oznacza to, że przy krótkich cyklach seks podczas okresu może doprowadzić do zapłodnienia. Z drugiej strony nawet u kobiet z długimi cyklami czasami owulacja występuje znacznie wcześniej. Termin jajeczkowania może ulec zmianie pod wpływem wielu czynników takich jak gorączka, stres, przeziębienie, odchudzanie, podróże. Dlatego żadnego dnia cyklu nie można uznać za 100% niepłodny. Chociaż oczywiście podczas okresu ryzyko zajścia w ciążę jest znacznie mniejsze niż w przewidywanym terminie owulacji."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
życze powodzenia malenka8685 :) czyli podczas okresu jest male prawdopodobienstwo :| eh no nic musimy czekać na @ i wowczas tescik robic. Ale to dopiero pod koniec wrzesnia :( dzieki za odp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminkaaminkaaminka..
Powiem Ci, ze to wsyztsko dzialo sie podczas podrozy i krwawienie mialam duzo mniejsze niz zwykle, wiec moze sie cos przesunie. Mam taka nadzieje, ze jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, trzymanie kciuków sie przyda:):) wątpię że zaszłaś w ciąze podczas okresu,,, wiesz co innego gdybyscie kochali sie po miesiączce albo w połowie cyklu... wtedy może być 50/50 % że zaszłaś.... z obliczeń mi wynika że w zeszłym tyg miałam płodne... od 3 dni mnie mdli i jestem taka niespokojna emocjonalnie.. no ale nie doszukuje sie na siłe że to ciąza bo bym zwariowała... czekam do 15 września....:) wtedy powinien przyjść okres... jak nie przyjdzie to dopiero bede robić test... ty również się wycisz... i poczekaj do terminu miesiączki... :) choć wiem że to nie takie łatwe... najlepiej jakby organizm wysyłał nam wiadomości dość wyraźne że jesteśmy w ciązy... ale tak nie ma ... i aby nie zwariować trzeba cierpliwie czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×