Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TaaaDaaaM

Zrezygnować ze studiów dla stażu?

Polecane posty

Gość TaaaDaaaM

Witam. :) Chciałabym studiowac finanase i rachunkowość, w przyszłości marzy mi się praca księgowej - a nawet jeśli nie to generalnie praca w finansach. Moja rodzina ma pewne kłopoty, dlatego przy ewentualnych studiach nie mogę liczyc na większą pomoc rodziców. Dostałam się na świetną uczelnię, ale w wyniku pewnych spraw rodzinnych nie wiem czy nie będę musiała przenieść papierów na najsłabszą, ale najbliższą uczelnię w regionie. Ale do sedna sprawy: Pojawiła się ewentualna okazja stażu w księgowości. Oczywiście nie wiem czy będzie okazaja do nauczenia się czegoś czy typowe parzenie kawy i noszenie dokumentów. Czy według was warto zrezygnowac ze studiów w tym roku na rzecz stażu? Z jednej strony to doświadczenie z drugiej w stosunku do rówieśników jestem ze studiami w tyle.. Dodam tylko że staż rozpoczyna się przy końcu roku, więc kilka miesięcy także mam do tyłu - bo to staż z PUP, z dodatkowych srodków i nie mogę do tego czasu pracowac. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia
Ja bym zrezygnowała, bo znacznie cenniejsze jest doświadczenie, a studia zawsze możesz skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×