Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana;;;;;;

Urzędy Pracy a staże...

Polecane posty

Gość załamana;;;;;;

jak jest u was w urzędach pracy ze stażami?bo mi powiedziano, że będą tylko rozpatrywac wnioski z gwarancją zatrudnienia od pracodawcy po stażu,mimo wszystko złożyłam wniosek chociaż bez gwarancji zatrudnienia. a jak jest u was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana;;;;;;
wypowie się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdffwff
Ja też chciałam staż, ale wszyscy pracodawcy w moim zawodzie mówili mi że po stażu mnie nie wezmą, a bez deklaracji wniosek raczej nie przejdzie, ale spróbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eerrree
ja bylam zarejestrowana w urzedzie jako bezrobotna od marca tego roku, czekalam na ten staz i czekalam, chodzilam ciagle jak glu[pia i sie pytałam czy cos bedzie, nigdy nie dostalam normalnej wypowiedzi, od lipca tesciowa wziela mnie do siebie do biura na zastepstwo na pół roku, a wczoraj patrze, na stronie urzedu pojawiło sie sporo miejsc na staż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana;;;;;;
a przecież fundusze dostali na ten cel i raczej zbyt dużo takich wniosków nie wpłynie bo mało który pracodawca przecież zatrudni po stażu więc co zrobią z resztą kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie macie wrażenia
Reszta pójdzie na staże do instytucji państwowych, które nie muszę deklarować dalszego zatrudnienia po odbyciu stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u szmaciarza prywaciarza
nie muszą przyjmować po stażu, wcale tak nie jest, są nawet prywatne firmy które biorą stażystów jednych po drugich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×