Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość donab

praca z betterware polecam

Polecane posty

Gość donab

Zapraszam osoby z całej Polski- zarabiaj w Betterware w przyjemny sposób i w gronie najbliższych ze sprzedaży produktów bardzo przydatnych w każdym gospodarstwie domowym, do kuchni, łazienki, garderoby, ogrodu, garażu itp. Praca polega na sprzedaży katalogowej np. wśród swoich znajomych i rodziny. Zasady i korzyści: - zarabiasz na każdym produkcie 30%marży plus dodatkowe rabaty do 15% - brak limitów i wymogów, kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - składasz zamówienie kiedy masz ochotę, nie obowiązują żadne terminy! ( Internet, telefon lub faks), - co miesiąc nowy katalog, a w nim dużo nowości i mnóstwo produktów w promocji - brak konkurencji! jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma tak duży asortyment w jednym katalogu, - zamówienie przywozi Ci kurier firmy UPS prosto do domu w ciągu 5dni roboczych, - prezenty dla nowych przedstawicieli i nie tylko, - pracujesz w godzinach dogodnych dla Ciebie, - bezpłatne szkolenia, - zero ryzyka i zobowiązań możesz tylko zyskać. Betterware to nie tylko sprzedaż produktów ale również atrakcyjny plan marketingowy. Decydując się na budowę swojej firmy Betterware, otwierasz sobie drogę do nieograniczonych zarobków! ich wielkość zależy jedynie od Twojego zaangażowania. Naprawde warto, jesli chcesz dowiedziec sie wiecej to wejdz na moją sronke www.dominika.betterware.edu.pl TYLKO U MNIE NA START WYSYŁAM KATALOGI GRATIS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×