Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxxRozterkaxxx

Warto się w to pakować?

Polecane posty

Gość xxxRozterkaxxx

Zastanawiam się czy wchodzić w związek z facetem który ma dziecko? Już coś zaiskrzyło między nami,ale jak to będzie w przyszłości? Doradzicie kobiety,bo chyba działałyby mi na nerwy te ciągłe spotkania z jego ex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eureliusz
To zależy od ciebie ,jak się kochacie to co za problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdajesz sobie sprawe
z tego ,ze Wasze finanse beda obciazone alimentami .Potrafisz sie pogodzic z tym ,ze bedzie widywal dziecko a nawet ex ? Dasz rade pogodzic sie z wizytami dziecka u Was ? Poczytaj moze watki macoch .Zobacz jak od ich strony to wyglada .Jezeli czujesz sie na silach to powodzenia ps w google wpisz macochy Milosc tu nie wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta heepsterka
nie warto z takim rozpłodowym buhajem niewiernym nic robić. ROZUMIESZ NIC!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana ryyybka
przeczytaj moj temat.. Zazdrosnicaaa poznasz jakie uczucia moga toba targac.. na poczatku naszego zwiazku jakos mnie tak nie ruszalo..ale im dluzej jestesmy razem tym bardziej jestem ta sytuacja zmeczona.. moze ja jestem za wrazliwa ale latwo nie jest.. wczoraj w nocy naszly mnie takie smutne mysli ze mi o glupich smsach nie mowi ze sie poplakalam..dzisiaj mam dola..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty pytasz ja odpowiadam
Mężczyzny z dzieckiem nie można przekreślać tak jak samotnej kobiety z dzieckiem.Małżeństwa się NIE DOPASOWUJĄ i po latach to wychodzi.Może akurat wy jesteście sobie pisani ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka90
witam! Kiedyś powiedziałabym,że związek z żonatym facetem i do tego z dzieckiem to kompletna pomyłka. Ale miłość nie wybiera. Od ponad 2 lat jestem z facetem (rozwodnikiem) który ma 2 dzieci. Na początku było ciężko. Razem przechodziliśmy przez Jego rozwód. Były łzy, chęć rozstania...ale miłość była tak silna (i nadal jest) że nie pozwala Nam się rozstać. jestem zdania że każdemu warto dać drugą szansę. Tym bardziej,że mój partner nie zawinił rozpadowi małżeństwa tylko jego eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabsolutnie nie
Absolutnie nie warto się w to pakować, ale jeśli jesteś głupia albo bezpłodna to się wpakujesz, no i może nikt inny cię nie chce więc w desperacji wmawiasz sobie że jakieś iskrzenie i książę na białym koniu...a zycie cię sprowadzi do realności Nie chodzi tu o skreślanie faceta z dzieckiem, ani o jego prawo do szczęscia, on ma swoją odpowiedzialność wobec dziecka na pierwszym miejscu........ale takich facetów z obowiązkami zostawcie takim kobietom które potrafią się poświęcać i rezygnować ze swojego dobrego zycia dla tych jego obowiazków....i potrafią same finansować jego alimenty a nawet nie cierpieć z powodu wydatków na jego dziecko (nawet gdy głodują...) jesteś taką poświęcającą się samarytanką?...czy też głupio łudzisz się iluzjami i nieznajomoscią realiów w życiu? Zabawne....miliony kobiet płacze z powodów związaNIA SIĘ Z ROZWODNIKIEM Z DZIEĆMI.... zmarnowane życie i te klimaty....a ty pytasz czy te sprawy ci nie zmarnują życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa Agatko
Rozawliłaś małżeństwo bo byłaś kochanką i twierdzisz że ex zawiniła? Czyś ty ocipiała aby takie bzdury zasuwać ? He, zaledwie dwa lata, pewnie niedlugo znajdzie sie następna pocieszycielka zdrajcy i ...zobaczysz co to wyrównanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka90
Czy Ty nie umiesz czytać ??? To eks Go zdradziła !!!! Dlaczego od razu skreślacie takiego faceta. Co on za to może że źle trafił, że trafił na idiotkę która co krok doprawiala mu rogi ? Czy to znaczy że do końca zycia ma z nia być, może ma zrobić miejsce w łózku do JEJ kochanla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macocha_1
Nie jest łatwo związać się z facetem, który ma już dziecko/dzieci. Mój mąż ma córkę z nieformalnego związku i czasem jest naprawdę ciężko. Szczególnie, gdy ex utrudnia kontakty, wyzywa mnie, męża i w ogóle uważa się za nie wiadomo kogo. A rozumu jej brak. Jeżeli ex była choć trochę mądrzejsza to było by łatwiej. Więc licz się z tym, że mogą pojawić się problemy. Ciągłe rozprawy w sądzie, a ojcowie są zazwyczaj pokrzywdzeni przez sądy, ciągłe podwyższanie alimentów i cholera wie co jeszcze. Mi często brakuje cierpliwości, a najgorsze jest to, że dziecko cierpi na tym najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka90
Chociaż jedna mnie popiera. Nie mówię że jest łatwo, jest czasem cholernie ciężko i mam ochotę się spakować i wyjść. Lecz co to da ? Są też te chwile gdy wspólnie spędzamy czas. Te dwa szkraby mówią ''kocham Cię'' i to dodaje Nam sił. A Jego eks...jej słowa pozostają tylko słowami. My mamy swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam taką sytuację
a dajże spokój kobieto, szukaj bez dzieciaków i alimentów, zobaczysz zresztą sama, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka90
Czyli gdy facet ma dzieci i się go kocha to trzeba sobie odpuścić? ne,ne,ne...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika@
tez zwiazalam sie z takim facetem.. fakt ze bardzo sie kochamy czasem nie wystarcza. udreczanie sie z jego patologiczna, niewyksztalcona i prostacka baba czasami bardzo doluje. na poczatku myslisz sobie, ze dasz rade przez to przebrnac, ze to minie, ale pozniej jest coraz gorzej. musisz godzic sie na to ze placi wielka kase na jakas szmate co jest szwaczka (a ty, mimo ze studiowalas 6 lat i ciezko pracujesz, musisz sie do tego dokladac). poza tym masz w domu dziecko, nie swoje, z innymi nawykami, z innym wychowaniem(a jezeli jego matka jest patologiczna to ciezko to zaakceptowac). gdy juz bedziesz miala z nim dziecko, zaczniesz byc zazdrosna, ze tamtemu wynagradza starcony czas i tragedie rozwodu. fakt ze wiele zalezy od nastawienia. jezeli jestes silna osoba, bedzie dobrze, ale nie idealnie. naprawde trzeba bardzo kochac tego faceta, zeby to przezyc. plus jest taki, ze jak juz bedziecie malzenstwem z dzieckiem, on bedzie cie docenial, bo dalas mu normalna rodzine i ognisko domowo, to mezczyzni po rozwodach sobie cenia. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×