Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DanEW

Dobnry sklep ogrodniczy online?

Polecane posty

Gość DanEW

Szukam glebogryzarki i kosiarki, którą mogę kupić w sklepie ineternetowym. Znacie jakich dobry i sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berserkerrr
Tu znajdziesz wszystko co cię interesuje, spora ilość różnych artykułów, na pewno coś znajdziesz. http://megastore.pl/1,36843,Ogrod.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanEW
A jakiś sklep, gdzie można kupować na raty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sail
Wiesz co jeśli chodzi o sklepy, gdzie można znaleźć sprzęt do ogrodu, taki, jak glebogryzarki, czy piły, czy kosiarki możesz sobie zajrzeć tutaj http://www.sklepal-ko.pl/ nie wiem dokładnie, czy można kupować na raty, ale widziałam, że się promocje tam zaczęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komgal
Też kupowałem w AGROBAZARZE i na raty. Kupiłem kosiarkę i jestem bardzo zadowolony z niej. Zresztą sklep ma wiele pozytywnych opinii, więc na pewno cie nie oszukają, wyslali mi towarz bez zadnych problemów. Wszytsko przebiegło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia2345
Zakupiłam od nich kosiarkę i działa sprawnie. Sprzęty mają wysokiej jakości. Mili ludzie, ceny przyzwoite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela2233
A można kupić tam traktorki, którymi można kosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana 2132
Możesz wejść na ich stronę jak tutaj została powyzej wymieniona www.agro-bazar.pl , bo szczerze ci nie powiem czy coś takiego mają, ja kupowałam od nich narzędzia a resztą się nie interesowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz 2222
Witam,widze ze wspominacie o sklepie z którym miałem doświadczenie i pamietam ze byłem strasznie zadowolony. Spełniali moje wszystkie oczekiwania,a dokladnie wiedzieli czego wymagam. Bardzo mile wspominam, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darrrefff
Zależy czego konkretnie szukasz jeśli jakiś duży sprzęt w stylu glebogryzarki, kosiarki to zdecydowanie Stiga. Solidny producent, gwarancja na kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.twojesady.pl, bardzo fajny sklep ogrodniczy online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mac777
Ja również kupuje roślinki tylko online. Ostatnio zamawiam w sklepie http://www.twojesady.pl/ . Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Mają szeroki asortyment i niskie ceny. Zamówiłam już u nich: porzeczki czarne oraz czerwone, maliny wczesne. Muszę przyznać, że przesyłka dotarła bardzo szybko. Rośliny ładne, zadbane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze doświadczenia jeśli chodzi o sklepy online mam z marką Ogród Marzeń (www.ogrodmarzen.net). Można liczyć na to, że zamówiona roślina dotrze do domu już następnego dnia. Obsługa jest też tutaj bardzo pomocna i na bieżąco informuje o wszystkim na mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest on coprawda online, ale posiadaja wlasna strone internetowa i moge go polecic www.wogrodzie.pl sama korzystalam wiele razy i ich asortyment sprawdza sie swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zaglądałyście tutaj www.sklep-kwiecisty.pl ?? To świetny sklep który posiada akcesoria ogrodnicze wysokiej jakości. Może tam znajdziecie to, co szukacie dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazikkaziu223
Szelki do kosy możesz kupić w sklepie internetowym https://mtdsklep.pl/szelki-do-kosy.html Zadbany ogród to wizytówka Twojego domu. Akcesoria ogrodowe, które znajdziesz w sklepie sprawią, że dekoracja ogrodu będzie łatwa i przyjemna, jak nigdy wcześniej. Produkty, które oferuje market pozwolą Ci zadbać o wystrój ogrodu od samego początku. Dzięki nim zadbasz o żyzną glebę dla Twoich roślin i wysokiej jakości nawierzchnię na ścieżkach w ogrodzie. Zmień aranżację za pomocą dodatkowych akcesoriów, donice, osłonki i rzeźby ogrodowe w moment odmienią taras i nadadzą mu nowy styl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Myślę, że w sklepie maxgrowshop.pl/ możesz szukać dla siebie dobrego sprzętu. Pomocni pracownicy, którzy służą poradą więc jak nie do końca będziesz wiedział jak temat ugryźć to myślę, że tam sporo informacji znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×