Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fujarka mujarka

Czy można otworzyć własny interes taki jak agencja pracy tymczasowej?

Polecane posty

Gość fujarka mujarka

? Coś typu jak New Horizon, Leader Service, Inter Kadra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak .........
To jest rynek już dawno obsadzony przez wielkie sieci tego typu nie masz szans się utrzymac wg mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujarka mujarka
ale można byłoby spróbować. Tylko nie wiem w jaki sposób się taką firme otwiera. Na czym ta firma właściwie zarabia? czy to jest taki prywatny urząd pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie macie wrażenia
Trzeba złożyć wniosek o wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia. Składa się takowy wniosek wraz z oświadczeniem do Marszałka Województwa, który na tej podstawie dokonuje wpisu do rejestru. Opłata to 100 zł. Otrzymujesz certyfikat. Tak w wielkim skrócie. Zakładasz DG, zatrudniasz ludzi (zwykle jedna osoba plus praktykanci i stażyści nieodpłatni). Możesz mieć księgowość i kadry na zewnątrz na początku. W pierwszej kolejności należy pozyskać firmy na rzecz których, będziesz świadczył usługi. Podstawa prawna, którą należy znać w tym przypadku: 1. ustawy z 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, 2. rozporządzenie ministra gospodarki i pracy z 13 października 2005 r. w sprawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, 3. ustawa z 9 lipca 2003 r. o zatrudnianiu pracowników tymczasowych. Oczywiście to wszystko w wielkim skrócie. Nie prowadzę agencji to co napisałam wynika z mojej ograniczonej wiedzy na ten temat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Takie agencje są bardzo łatwe do założenia choćby z powodu małego potrzebnego kapitału początkowego. Sam jestem właścicielem jednej z nich- więc wiem o czym mówię. Zatrudniamy kompetentne osoby- robimy kursy NLP oraz marketingu i możemy mieć na prawdę wielkie zyski w bardzo krótkim okresie czasu. Sam przeprowadzałem je tutaj: http://biznesmba.pl/biznes-camp Polecam każdemu - cena bardzo niska a na pewno bez nich nie miałym teraz takich obrotów jak i niezależności finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hrappka
Mają Państwo rację, branża jest już dość nasycona. Jednak do odważnych świat należy :) Dobry pomysł i odpowiednie zaplecze mogą zdziałać cuda. A skoro mowa o zapleczu. Zapleczem w jakie powinna być wyposażona każda Agencja Pracy Tymczasowej jest system Hrappka.pl. To unikalny na rynku system dedykowany Agencjom Pracy Tymczasowej. System tworzony jest pod kątem potrzeb Klienta, dlatego zapraszamy do bezpłatnego testowania pod adresem hrappka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×