Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Desperat skrajny

Zona w ciazy a ja chce kobiety!!!

Polecane posty

Gość Desperat skrajny

Żona jest w ciąży. Lekarz jej powiedział, że musi uważać z seksem no to tak uważa że mam zakaz. I tak się bujam od 4 miesięcy. Nic tylko walenie konia. Zygam tym! Na choćby moja sugestie że np. może zdjąć bluzkę jak jest w domu reaguje agresja (i tekst "ten znowu tylko o jednym"), albo zdejmie z wielką łaską. Cały czas ma wonty o to, że mi się podoba i mam ochotę się do niej dobrać. Ale ok. Rozumiem. Ciąża i powiedzmy, że zagrożona. Ale jakis miesiąc temu jej "się tak chcialo" że się na mnie rzuciła i wykorzystała. Ona doszła a ją nie miałem okazji bo coś tam że ją niby boli, wiec odpuscilem. O lodzie moge zapomnieć bo "się zzyga". Mogę jej wywijac ptakiem przed oczami a tu nic. Ludzie, wcześniej to i trzy razy dziennie mogłem walczyć, prawie że pod rzad i to maratony, a teraz nic. Zacząłem intensywnie myśleć o tym, żeby zacząć chodzić na panny za kasę. Nie chce tego robic ale wkurza mnie ta sytuacja. Potrzebuje kobiety! Miłości, czułości i seksu a nie wyrzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Desperat skrajny
Współczuję ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperacie, kobieta w ciąży, więc hormony buzują. Nie Ty jeden i nie ostatni to przeżywasz. Pociesze Cię, na szczęście ciąża nie trwa wiecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesamowite!!!!!
W czasie ciąży miałam taką chcicę, że sytuacja była totalnie odwrotna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym dzieckiem jak była w ciąży tak się nie zachowywała. Robiliśmy to dość często ale ostrożnie. A teraz? Kobieta aseksualna po prostu. Dziwne jest też to, że na dziwki bym poszedł i to nawet nie dlatego, że muszę... ale czuje, że dzięki temu ją w pewien sposób ukarze. Do tego to wszystko doprowadza. A wystarczylaby odrobina zainteresowania. Rano niech chociaż trochę mnie podotyka. Nie... za ciężko. "Ona jest w ciąży". A ty ogierze gnij w bezsilnosci z nabita bronią. W sumie.... po co ja to wszystko pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhihahe
ale macie problemy kuurwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm też mnie dziwi, że w takich chwilach kobieta nie weźmie czasem spraw w swoje "ręce". O ustach nie wspomnę. Ale co ja tam wiem, nie byłam w ciąży -.- . Faceci, Be strong!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22
A ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat skrajny
Ja 29, ona 27. Ma to jakieś znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22
Mój facet ma 30 lat i cały czas się do mnie "dobiera" więc nie wyobrażam sobie jak tyle wytrzymujesz bez sexu ;).Mój jest strasznie nerwowy jak nie ma sexu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22
Ma Cię w dupie to Ty też ją miej!Znajdź sobie kochankę ;) albo jakąś młodszą kobietę :P to nie będzie problemu z sexem-jest leniwa i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoznaniaczyKKS
wyrywaj dupy na fotce to bedziesz mial za darmo a nie chodzic tam na panny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerfajter Kania
Jeśli jest prawdą to co piszesz to idź na bok. Miałem podobnie jak Ty. Miałem i kochankę i chodziłem za kasę. Wychodziłem z domu 21, a wracałem o 23, a żonie mówiłem, że mam swoje potrzeby i mnie nie zatrzymywała. Oczywiście odbija się to negatywnie na małżeństwie i to bardzo. Potem się rodzi dziecko, ona będzie zmęczona, potem jest połóg, czyli dalej bez seksu....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooka19
Ty masz taki problem.. a moj polega na tym ze niemem przed kim tych dlugich nog rozchylic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerfajter Kania
Cała sytuacja po porodzie trwała może z 2-2,5 roku, praktycznie bez seksu, a potem baba do mnie przyszła z wypiętą dupą , żeby jej drugie dziecko zrobić.... Kazałem jej szukać frajera gdzie indziej, bo już miałem kogoś z kim sobie układałem nowe życie.... Dziecka żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerfajter Kania
wysoka19..... znajdzie się amator na długie nogi....to jest nie do opanowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooka19
Tylko ze ja chce, juz, teraz poczuc cos w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerfajter Kania
Zrób sobie dobrze i pomyśl o mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysooooka19
Robienie sobie dobrze juz nie wystarcza, bo ile mozna.. tym musi zajac sie facet z twardym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez bylam
w ciazy zagrozonej... jak was czytam,wstretni egoisci,to jeszcze bardziej doceniam mojego meza... a potem to tak fajnie bylo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagw
lekarz zabrania jej seksu dla dobra dziecka bo moze je stracic-czemu tego nie rozumiesz?seks wazniejszy od zycia i zdrowia twojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżennifer
kurde a moj ex mial wszystko a i tak odszedl do innej bo stwierdzil ze mu sie gust zmienil,przez 17 lat codzienne ruchanko,2 ciaze tak samo pod koniec tylko odpuscilismy a jak okres to raczka i buzka,....teraz jest z inna ale spotykamy sie raz w miesiacu na sex 9 na razie musze bo mnie czyms zaszantazowal) tylko ku*rwa pytam sie po ch*uj mnie zdradzal jal mial wszystko a teraz zdradza tamta ,pytam sie czy tamta mu nie daje czy co a on ze daje ale to nie to samo.....on jest pierdol*niety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
Czytaj ze zrozumieniem.Jak sama chciala to sobie wziela. Sa sposoby na zaspokojenie mezczyzny bez udzialu ciiipki.Czytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagw
To ruchaj do woli kij z bachorem zrobicia se drugiego jakby co:o ale co poruchasz to twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
Ty jestes glupia, tylko tepa czy czytac nie umiesz??:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagw
Ta masz zone w ciazy i szukasz kochanki bn jak nie zaruchasz odpadnie-umiem czytac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagw
Glupia i tepa byla twoja zonka jak za ciebie wychodzila ale mozna naprawic ten blad jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
Nie jestem autorem topicu,ciemna maso. Jednak nie umiesz czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci są żałośni
postawcie się chociaż raz na miejscu drugiej osoby. Jakbyście się czuli gdybyście byli w ciąży z brzuchem i było wam niedobrze. Albo postawcie się na miejscu waszego nienarodzonego dziecka które może stracić życie. Jak fiut może być ważniejszy od drugiego człowieka ??? Wy zwierzęta jesteście czy ludzie ?? bo mam wątpliwości. Żałosne. Żałosne i jeszcze raz Żałosne. Wy nie jesteście ludźmi tylko skrzywionymi zboczeńcami. Tylko fiut sie dla was liczy. Wy nie powinniście byli nigdy zakładać rodziny ani się żenić, bo takie zjeby nie nadają się na mężów ani na ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tdagw
Pewnie ze seks wazniejszy od dziecka,ale na slowo aborcja wielki krzyk oburzenia,ale seks w zagrozonej ciazy sie nalezy i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×