Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Desperat skrajny

Zona w ciazy a ja chce kobiety!!!

Polecane posty

Gość romboidalnie
Tak,tak...jakie wy jestescie schematyczne:/ Calosci to sie widziec nie chce, bo niewygodne,co? Zona ,gdy jej sie zachcialo, to sie ewentualna smiercia dzidziusia nie przejmowala. Zboczona dzifka no.Poza tym zrobienie loda raz na tydzien lub okazanie zainteresowania ciazy nie zagraza wiejska pasterko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem facetem i OK
nie ma wyjscia chłopie.Kup sobie odkurzacz,taki szybkossący albo wloz Wacusia miedzy drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
o tak odkurzacza nie mialem,to musi byc podniecajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
nie mam drzwi,zona wygnala mnie batem na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
Nie jestem autorem.Nawet podszywy w tym temacie jakies mialkie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werererererttttttt
wspolczuje zonie...niezla kurwa z ciebie. obys zdechl na raka kutasa od tego dymania kurew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona romboidalnie 768
ale zone masz? a jak nie masz,to sie ucz bys kobiete na rekach nosil i spełnial jej kazda zachcianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regefghrt
dziękuje Bogu ze ja nie trafiłam na takiego patałacha,szczerze współczuje kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romboidalnie
Dobra,posmialam sie a teraz skocze sobie kawe zrobic. Wezcie cos na uspokojenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat skrajny
Witam ponownie. Jak widzę zawiązała się kłótnia z osobami, które umieją czytać ze zrozumieniem, a osobami czytajacymi po łebkach. Nie jest istotne by ptaka "umoczyc". Kwestia jest taka, że przecież można w jakiś inny sposób okazać czułość. Przeciez wystarczyłoby przytulenie się do nagiego ciała. Ale nic z tego, a jeśli już to z wielką łaską. Dlatego jestem zdesperowany. 4 miesiące bez niczego to za długo. Ale w sumie po co Ja to tu pisze jak mało kto potrafi napisać coś mądrego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie lepiej999
porozmawiać z żoną??? i jej to wszystko opowiedzieć? jak się z tym czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperat,a ty
wyobraznie masz?To wyobraz sobie,ze to ty jestes w ciazy zagrozonej.Jak nie ochladza ,to nie masz wyobrazni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby są nienormalne często co z tego, że ona ma ciąże zagrożoną, co to za problem się poprzytulać na nago z chłopem, zrobić mu ręką dobrze, albo lodzika .. od tego ciąży się nie traci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autor jest normalnym, zdrowym facetem. Proponuje jedynie zrezygnowac z dzifek na rzecz rozmowy i ewentualnego rozstania w przypadku niemoznosci zawarcia porozumienia.Smutne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperat skrajny
Nareszcie jakieś mile słowa. Dzisiaj powiedziałem jej co o tym wszystkim sądzę ale sytuacja się nie zmieni. No cóż. Narazie odpuscilem sobie pomysł z prostytutkami, bo to nie moja liga. Kobietę się zdobywa a nie kupuje. Odezwę sie jak sytuacja ulegnie jakiejś zmianie. Pozdrawiam wszystkich rozsadnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ante....
Hmmm... Ja całą ciążę miałam mega chcicę i brak przeciwskazań ;-) Gorzej było po porodzie. Zrobiłam się aseksualna! Nie dośc że nie miałam ochoty na sex to nawet jego dotyk mnie drażnił. Czasami robiłam mu dobrze lub się z nim kochałam , ale nie czerpałam z tego przyjemności. Myślałam o czymś zupełnie innym (np co jutro zrobic na obiad) lub zmuszałam się do tego by nie usnąc lub nie ziewac w trakcie... To było poświęcenie z mojej strony.Mój partner wyczul mój brak zainteresowania i dał sobie spokój bo mówił że ma wrażenie że mnie gwałci :-( Na szczęście po kilku miesiącach wszystko wróciło do normy. Teraz wydaje mi się że to była kwestia hormonów i zmęczenia.W twojej kobiecie także toczy się hormonalna walka - do tego może dochodzic brak akceptacji swojego ciała. Twoja sytuacja jest z pewnością trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gefrajter Kania
Bo te żony nie mogą zrozumieć, że seks jest potrzebą pierwotną, a nie zachcianką. Oczywiście można to próbować stłumić rozumem, ale kosztuje to zdecydowanie więcej niż ulżenie sobie w opisywane wcześniej sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i widzisz desperancie
jak sie nad toba uzalaja-lepiej ci? A mi jest zal twojej zony-naturalna empatia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22
No sorry ale nie umrze jak zrobi mu dobrze ustami i/lub ręką...Nie musi być koniecznie sex jak tak bardzo "nie może".Jest egoistką i nie myśli o swoim mężu i tyle...Nie mówię,że ma być na każą jego zachciankę ale przynajmniej od czasu do czasu,żęby była milsza dla niego ale nie....Po porodzie zamieni się w mamuśkę i wtedy już zupełnie zero sexu będzie...Przecież On maprawie 30 lat to ma potrzeby...A ciąża to nie choroba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22
Mam takeigo znajomego-36 lat i sytuacja identyczna!!Po porodzie już wogóle nie było sexu a jak ona chciała raz na rok to on jużnie chciał bo miał kochankę.Facet to nie tylko maszyna rozpłodowa...Mój facet ledwo znosi miesiąc bez sexu(jest za granicą) a co dopiero 4 miesiące i to śpiąc i przebywając cały czas koło siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka22
Prędzej czy później zaczniesz sobie szukać kochanki lub nowej kobiety...Jeżeli sytuacja się nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa
rozumiem że kobieta ma przeciwwskazania do uprawiania seksu ale nie oralnego.. po prostu powiedz jej że masz potrzeby jak zdrowy mężczyzna i z obowiązku małeżnskiego wynika że ona powinna je spełnić.. bez przesady.. ja Cię rozumiem, bo miałam aseksualnego chłopaka( nie wiedziałam o tym na początku udawał hetero) i wiem jakie to okropne uczucie... kiedy się błaga o seks::( i w rezultacie nie jest on ze strony partnera z chęci tylko z przymusu...do dziś przypomina mi się jego skwaszona mina;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa
a potem się kobiety dziwią że facet ma kochankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety się dziwią
że facet ma kochankę? a faceci się dziwią że kobieta ma kochanka i tyle. a Ty autorze puknij się w łeb i zajmij się czymś pożytecznym zamiast o dupach wciąż myśleć. jedno torowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech wiekszosc bab jest taka zalosna :D nigdy nie zrozumieja biednych facetow, ze ich seksualne potrzeby to nie ich wina :D bo nigdy nie mialy takiego poziomu testosteronu plynacego we krwi. Roznica w poziomie testosteronu miedzy kobieta a facetem moze byc az 100-krotna! Wspolczuje wam faceci, ze trafiliscie na takie zimne suki i musicie sie tak meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie babska zazwyczaj maja morze empatii dla wszystkich dookola (bachory, psiapsiolki, pieski, kotki), tylko nie dla wlasnych facetow, ukochanych, partnerow zyciowych. Jakie to smutne. Bo potrzeby DZIECKA sa na 1szym miejscu. A przepraszam w czym sa wazniejsze niz potrzeby meza ? Czy maz staje sie automatycznie podczlowiekiem? To tylko meska potrzeba fizjologiczna, taka jak wasze wystawienia dupy i rola matki polki krowy rozplodowej. Zalatwi swoje i bedzie szczesliwy, takie to trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×