Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość przeczytaj uwaznie

przestroga dla poznanianek - oszust TOMEK STĘPKOWSKI

Polecane posty

Gość przeczytaj uwaznie

Witam wszystkie Panie ... moja historia ? nic nowego tak działaja oszusci !!!! Poznałam Go w sieci przystojny , miły, wolny rozwodnik .... początki sielanka jak zawsze spacery miło spedzony czas ... po pewnym czasie okazało sie , że psuje Mu sie telefon komórkowy a ja posiadałam Nokie E52 i 2 nr na kartę jak dzwonił z mojej karty do mnie to miał za darmo połączenia , potem poprosił mnie żebym pozyczyła na 1 miesiąc 600,00 zł bo ma nieprzewidywalny wydatek i tak zrobiłam miał oddać jak najszybciej ...... To był JEGO cel i zaczął dzwonić coraz rzadziej nie miał czasu itp ... Zaczęłam sie upominać o swoje pieniądze i komórkę z moim numerem i sie zaczęło ..... groził mi , szantazował mnie , pisał że jestem chora psychicznie nic mi nie jest winien nie mammojej komórki itp ... Zgłosiłam to wszystko na Policje dałam do wglądu wydrukowane esemesy .... co Pan dalej robi ? jest z nastepna juz są w związku na Facebooku sie chwali . Ogólnie znalazłam Go po sprawie na Policji na portalach randkowych ...jest na Randki o2 , na erotycznej ogłasza sie jako męska prostytutka itp ... Takich ja JA jest duzo kobiet ale jak sie ma miękkie serce trzeba mieć twarda d..... Pozdrawiam cieplutko Boszka wygląd ; szpakowaty , niebieskie oczy , 185 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×