Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hends ap in di er

studenckie gotowanie za małe pieniądze

Polecane posty

Gość hends ap in di er

co jako studentki lub młode pracujące damy najczęściej gotujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkowa_dama
najczęściej nie gotujemy, bo nam się nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ci podpowiem:
za male pieniadze, to musisz gotowanie bazowac na warzywach i straczkowcach, wliczam tu rowniez ziemniaki i ryz, a unikac wszelkiego rodzaju gotowcow i pol-gotowcow, ktore sa drozsze i mniej pozywne. posilki musza byc dosc obfite w bialko, wiec jaja, tanszy, ale naturalny ser, kurczak, tansza wolowina dlugo duszona, zeby na dlugo starczaly. a jak najbardziej pozbawione cukru i maki, ktore czynia posilki niby napelniajacymi, ale na krotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ja tam lubię gotować dla mnie to cos przy czym sie odpręzam:) proste gotowanie to np piers z kurczaka-pyszne lekkie i mozna przyzadzic na rozne sposoby, zupy-moje ulubione-brokułowa kalafiorowa, barszcz. makarony z roznymi sosami. naleśniki-nasmazyc wystarczy i jesz z czym chcesz-dżemy, nutella, ser biały-badz do nalesnika plastry piersi kurczaka do tego jakies warzywa świerze jakie masz-sałata, pomidor, do tego jakis szybki sos czosnkowy np i a'la tortilla gotowa:) omlety z tym co akurat masz pod ręką-na slodko badz z warzywami, szynka, mozna robic tez proste sałatki. w internecie jest mnóstwo przepisow: np taka: ananas, jajka, kukurydza plus majonez. albo-ryz, kukurydza, szynka, papryka, w ramach szybkiego obiadu mozna ugotowac kalafior polac bułką tartą podmazoną w masełku i troszkę wegetą posypac kalafiorek:) albo fasolka szparagowa:) itd itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
ja tam lubię gotować dla mnie to cos przy czym sie odpręzam:) proste gotowanie to np piers z kurczaka-pyszne lekkie i mozna przyzadzic na rozne sposoby, zupy-moje ulubione-brokułowa kalafiorowa, barszcz. makarony z roznymi sosami. naleśniki-nasmazyc wystarczy i jesz z czym chcesz-dżemy, nutella, ser biały-badz do nalesnika plastry piersi kurczaka do tego jakies warzywa świerze jakie masz-sałata, pomidor, do tego jakis szybki sos czosnkowy np i a'la tortilla gotowa:) omlety z tym co akurat masz pod ręką-na slodko badz z warzywami, szynka, mozna robic tez proste sałatki. w internecie jest mnóstwo przepisow: np taka: ananas, jajka, kukurydza plus majonez. albo-ryz, kukurydza, szynka, papryka, w ramach szybkiego obiadu mozna ugotowac kalafior polac bułką tartą podmazoną w masełku i troszkę wegetą posypac kalafiorek:) albo fasolka szparagowa:) itd itd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×