Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiwi1988ldz

Jadłospis na dietę. Co jecie?

Polecane posty

Witam! Macie pomysły albo jakieś fajne propozycje na dietetyczne przekąski, obiady i td. Jestem na diecie 1000kcl ale już mi weny brakło:-/ najgorzej z obiadami. Obiad to pierś z warzywami, ryba z warzywami ( na parze ), leczo + pierś, jakieś klopsy drobiowe, zupa warzywna nie mam jakoś pomysłów:-/ Z czym łączycie np ryż brązowy albo makaron razowy? Co jadacie na diecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
-fasolke po bretonsku ale z piersia kurczaka lub sama z dodatkiem papryki, kukurydzy, ogorka konserwowego lub kiszonego,mozna tez w wersji z parowka cieleca zrobic,sos z pomidorow z puszki. -omlety na slodko lub na pikantnie -papryke/baklazana/ziemniaka faszerowane mieskiem z ryzem -ryz jem do warzyw chinskich -makaron do sosow pomidorowych z papryka lub tunczyka na patelke i do tego dorobic sos jak mi sie przypomni jeszcze to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
a jeszcze ryz z jablkiem i cynamonem ryby pieczone w folii pod pierzynka z marchewki i innych warzyw kotlety jajeczne-jajka(ugotowane) warzywa jak na salatke jarzynowa,troche musztardy i polaczyc z jajkiem surowym z otrebami i na patelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
a skad gdzie tuczaca bodajze jakies 200kcl za puszke?ja zawsze robie z dodatkami na 2/3 porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
jeszcze sosy-kremy z grzybow do makaronu lub ryzu ogolnie warzywa mozna zblenderowac/zmiksowac i z tego sie robia fajne sosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
a no i jeszcze jajka na twardo w barszczu lub w sosie koperkowym do ziemniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
kotlety jak panieruje to w platkach owsianych lub otrebach i wtedy bez dodatku makaronu/ryzu/ kaszy tylko salatka do tego i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
kiwi na poczatku kazdemu sie wydaje ze na diecie je sie ciagle to samo ale potem juz pomysly same przychodza,kazdy obiadek domowy da sie odchudzic czy zjesc mniejsza porcje z braku checi do gotwania i nikt od tego nie utyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boli i koniec
a i jeszcze fritatta czy jak to sie tak zwie makaron wybeltany z surowym jajkiem przyprawy i na patelnie,wychodzi taki placek jakby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterssts
piszcie te jadlospisy co jecie nie mam pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 444
piszcie :) bardzo prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttttrdfv
piers grilowana z warzywami na patelnie brokół ugotowany polany sosem jogurtowo- czosnkowym udko pieczone w rekawie(bez skory) zupa- jem kazda(zwykle gotuje na indyku lub udku) na przekaske polecam wafle ryzowe, podpłomyki nie słodzone, sok wycisniety z jablek marchwi i buraka, jablka suszone(smakuja jak chipsy),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia 444
a zupe jesz np z ryzem kasza lub ziemniakami? czy taka tylko z miesem i warzywami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo owoców, warzyw i mięsa. Tylko z ekohodowli, np od kiszeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam ze stro dukana i south beach jest dietetycznie i pysznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jm to, co mi akurat catering Salmix przywiezie :) a codziennie inaczej. oczywiście gotowane warzywka, kasza, desery nietuczące i cala masa innych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Wam szczerze jesli chodzi o jedzenie że na śniadanie zawsze podczas diety najlepiej smakuje mi musli z chudym jogurtem. Ale oczywiście musi to byc dobre i sprawdzone musli- dlatego wybrałam takie http://musli4u.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×