Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agaa..

czesc, robie wlasnie tort bezowy z bita smietana

Polecane posty

Gość agaa..

ktory chce podac jutro, ale tak sie zastanawiam, czy ta smietana sie nie zepsuje, albo rozleci do jutra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa..
w przepisie jest bez zelatyny, jedynie z cukrem. Czy po dodaniu zelatyny smietana bedzie trwalsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej przełóż jutro
dzis zrób sama bezę a jutro przecież śmietanę ubijesz raz dwa , przełozysz i będzie świeży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej przełóż jutro
żelatyna zmienia smak śmietany fuj! :-( śmietana z mleka, a żelatyna ze świniny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa..
aaa czyli zrobie najpozniej jak sie da bo tort jest niespodzianka dla kogos kto wraca jutro, a mnie juz wtedy nie bedzie mam nadzieje, ze sie nie zepsuje mysle jeszcze nad wlozeniem go do zamrazarki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaa..
aha bo znalazla inny przepi tego samego tortu, gdzie ktos poleca wlozyc go do zarazarki przy upalach, wtedy najlepiej smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghrrrrrrrr
jakieś debilne porady nie wkładaj go do zamrażarki a do lodówki i przekładaj dzisiaj ciasto musi przesiąknąć smakiem i wilgocią śmietany do jutra na pewno niec mu się nie stanie a będzie smaczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenia się spełniają_*
u mnie tort bezowy nigdy nie dotrwał do następnego dnia, wiec nie wiem, co poradzić ale mrożone torty bezowe też są pycha :) śmietana nie zepsuje się na pewno, jeżeli tort będzie w chłodzie jeżeli dodasz żelatyny, to śmietana się nie rozpłynie - moim zdaniem jeżeli ma stać do jutra, trzeba jej koniecznie dodać, inaczej beza nasiąknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×