Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Bo czasem po porstu trzeba mi kobiety na boku

Polecane posty

Gość jadkjakjd
skoro jej nie pociągasz to chyba twoja wina a nie jej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierz, wierz :) Jesli chcesz poglebic problemy jakie obecnie masz w zwiazku to znajdz sobie kochanke. Uwierz mi, ze nie pisze tego bo przeczytalam, a z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja Fanaberia...drobna...wiec tez luzu u Ciebie niema, a my faceci takie lubmy.. Niebiesko zieloan jak niewierny Tomasz, musze sie sam o tym przekonac JulietteB. sprawdzalas/sprawdzasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie nie potrafię wyobrazić jak kobitka może się tak zaniedbać,że mąż szuka gdzie indziej :O przecież to jest nie do pomyślenia że Ona nie chce się podobać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
nie wiem ale mi sięwydaje ,że seks to najbardziej podstawowy i najsilniejszy popęd , nawet bardziej niż jedzenie czys spanie , więc skoro jej niezależy to jej nie podniecasz , zastanawia=łeś ię dalczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
julia a ty co kochanka chcesz miec , tak ? ,, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadkjakjd zaufaj mi sa ozieble kobiety, saam znam kilka. Mojaprzyjaciolka np....swietna laska, zgrabna, z wygladu sexy a jak z nia o sexie rozmawiam to loda nie, anal nie, i najlepiej zeby sex sluzyl tylko do rozplodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tym, ze u niej tak Zawsze bylo, ale mysalem ze sie z wiekiem jej poped uaktywni.. JulietteB. duzo eksperymetnujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
niebieska , nawet nie wiesz co potrafią zdeterminowane kobiety , szaleja tak ,że same się nie poznają , trzeba do nich dotrzec , ale to ci co lubią wyzwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowany
tylko Juliette mieszka daleko bo bylby chetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JulietteB. a to to juz calkiem zrozumiec nie moge, ze facetowi sie nie chce... ja zozen przez te 7 lat to na jakies deliaktne eskeperymetny namowielm, ale anala nie chce za nic w swiecie, najelpiej aby te eksperymenty byly na zasadzie ze tylko ona z tego czerpie JulietteB. a co Ci sie marzy i nie mzoesz zrealziwoac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakdjakd masz racje, przynajmniej tez tak keidys sadzilem, przed slubem mialem dwie takie partnerki, ktore trudno bylo rozkecic, ale jak sie do nich dodtarlo i rozkrecilo to byly prawdiwymi tygrysicami, ale z ta to chyba jednak jeden z tych wyjatkow potwierdzjacych regule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
a wogóle to kurcze wiadomo ,że na początki aznajomości to sięnie wychodzi z łózka , więc skoro od początku było kiepsko , to po jakie licho chciliście slubu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
fababeria , zrobisz zdjeęcie jak ci mówiłem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakdjakd no wlasnie, bo czlokek to dziwne stworzenie prynjamnije ja.... i tez hcyba cos z tego meskiego zdobywania jest, ze stwoerdzielm ze choelra kto jak kto, ale ja sobie nie porwdze.. JulietteB. hmm czyli chcesz ostro spotnanicznie i troche kurewsko bo Cie podkeca ta jego anonimowosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadkjakjd
ok :)\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×