Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tajemniczy31

Bo czasem po porstu trzeba mi kobiety na boku

Polecane posty

JulietteB. Ty tak sam, mozna Cie jakos dorwac gdzies na emial lub skype? co Wy kobiety tak boiocie sie wyslac czasem emial, czy wejsc n skype...nie ugryziemy Was od razu...moze pozniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dziekuje Wam za ciekawa konwersacje, mam andziej, ze uda mi sie jeszcze z Wami kedys porozmwaic, tu, a na pewno emialowo Twoja Fanaberia Ty tez zostawa kontakt do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzmy sobie prawdę
ona (żona Tajemniczego) nie jest oziębła, i nie jest wyrachowana. wyrachowane kobiety dla świętego spokoju lub korzyści dadzą Ci to czego od nich chcesz :) i jeszcze będziesz chlopie z dumy dla swoich łóżkowych umiejętnosci pękał przy tym :P jeśli 2-3 razy w mcu Mżonka chce dobry orgazm, to (stawiam stówkę) są to dni kiedy bez Twojej Tajemniczy31 "mocy" (a za sprawą jej hormonów) jej się samej z siebie chce, większość z nas tak ma, nawet Cię nieco zgwałcić może w te dni (środek cyklu i przed okresem) w pozostałe dni aby seks dla kobiety był satysfakcjonujący trzeba ją nieco "podgrzać" jedną mniej jedną bardziej, a sprytniejsze (witam koleżanki) umieją o siebie same zadbać... bo obok mają takich samych jak Ty... sorry, cała tajemnica. ale chwalić Pana, istnieją takie miejsca i sposobiki (i lepsze), gdzie można się nieco rozpalić, przywołać w odpowiednim momencie falę podniecenia w kontakcie z naszym egoistą... i mieć całkiem niezly seks... w te inne dni to miłej zabawy młodziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że w chociaż poczta doszła dziś w nocy :P powiedzmy sobie prawdę, strasznie skomplikowana ta Twoja wypowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzmy sobie prawdę tak masz racje ze Wy macie takie dni, kiedy Wam po prostu natura daje sie we znaki i wtedy to po prostu idzie z automatyu, ale na szczescie ten nasz seks nie ejst tylko w te dni ( no bo zarz po okresie np, to nie sa te dni. Tak mozna przezucic cala wine na mnie i powiem szczerze, anwet bym chcial , aby ak bylo bo wtedy mam szanse duza, ze znajde bald w Swoim pospeowaniu i bedzie wkoncu jak nalezy... ale jak przecyztasz wyzej to nie chodzi tu tylko oseks, ale o to ze ona przestaje o siebie dbac, itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a powiedzmy sobie prawdę
nie próbuję przerzucać winy na Ciebie Mr T31, zwróciłam uwagę (na... hmm lenistwo? i postępujące drobnomieszczaństwo Mżonki Tajmeniczej), zobacz - nam się chce... się chce powygłupiać, podkręcić się, pożartować, pogadać mniejsze czy większe sprośności, i wrócić bezpiecznie do boku tych naszych aktualnych wybrańców :) nie wiem skąd gnuśność u 31 latki, tego nie przeżyłam, i mam nadzieję nie dożyć odpuszczenia sobie siebie czy przyjemności z życia płynących. a Żulietto być może dlatego to dla Ciebie skomplikowane bo nie zmieściło się w 160 znakach ;) ale wiesz, ja sprzed short txt message'ów jestem, nie przejmuj się, mamy prawo się nie zrozumieć :) dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, wina na pewno nie elzy tylko po ejdnej stronie i mama ndziej ze mzoe jednak uda sie jakos rozpalic ten ogien eortzymu...zwlaszce ze ejst w idelanym do tego wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajemniczy mam dokładnie tak jak ty z tą różnicą że moja jak da mi raz na mc to już i tak za dużo! 😡 również mnie to zaczyna poważnie wkurwiać i zastanawiam sie poważnie nad znalezieniem sobie poządnej zdrowej cichej partnerki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,.,
ja problem rozwiazałem , mam po prostu kochankę , zona o niej wie i mam to gdzieś ! sama sobie na to zapracowała ! :) z kochnką juz 11 lat jezdze sobie na wakacje , pomieszkuję ... jest wspaniale ! jak zona marudzi po prostu wychodzę , a ze sie ciagle starzeje w koncu ja zostawie , czego jest swiadoma , no chyba , ze nie ... Taki faceta jak ja zawsze znajdzie sobie kobietę . A ZONA ??? :( cóż miała 11 lat na rekacje i zmoany - olała temat , zaakceptowała kchankę zamiast isc po rozum do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,.,
i młodsze wolą coraz czesciej starszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz,.,.,.,.,.,
frywolne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz odsypiają ciężki tydzień.....pewnie były zapracowane, że nie reaguja, nie wnoszą nic do dyskusji..wolą działać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do matacza. - To, że stare pryki ślinią się na widok młodej łani, to oczywiste. Co prawda już bzzzykać już nie mogą, ale... pomarzyć, dobra rzecz. Ciekawsze są sytuacje, kiedy kobiety, w średnim wieku, matki, żony, szefowe firm, biorą sobie do łóżka młodych, wysportowanych facetów. Taki układ ma wszelkie szanse na sukces, bo obie strony mają to czego od partnera oczekują. A to, że w domu zostaje, nudny w łóżku mąż, któremu rzadko staje i dlatego jest nieszczęśliwy, to trudno. Samo życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się w 100% - bosa :) , właśnie szukam młodego sprawnego w łóżku i zadbanego , no szukam nie szukam , ale by się przydał a nudny niech w domu siedzi , żre i mecze ogląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×